efedrin+türk kahvesi kombinasyonu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar türk kahvesi her antreman öncesi 4 tatlı kaşığı kadar içerim. bu sayede baya bi eridim :D tabi l-carnitine+kardiyoyu eksik etmedim 4-5 kg fazlam kaldı efedrin+türk kahvesini kombine etmeyi düşünüyorum yalnız efedrin hakkında forumda tam bir bilgi bulamadım fiyatı? tam ismi? ve herhangibir yan etkisi varmıdır? teşekkürler

2. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    Dostum Efedrin nerden bulmayı dusunuyosun

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar hiç birinize önermiyorum sakınmı sakın 3.gün kullanımında kalbimde aşırı derece bir çarpma ve baş dönmesi oldu neredeyse yere yığılıyordum hemen çöpe attım hiç gerek yok tavsiyede etmiyorum kesinlikle. yeni başlayan sporcular için çok sağlıksız bir ilaç

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Dogru dürüst diyet yapin kapilmayin böyle seylere.

5. zaboo

zaboo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Astsubay
    Yer:
    Marmaris
    Yıllar önce spor salonunda bir arkadaş yarım efedrin vermişti..."Daha rahat basarsın kiloları" dedi...Yarım saat sonra ilk önceleri durduğum yerde duramaz oldum ardından kardiyo da nabız hızım inanılmaz derece arttı...İnanın bana hiç nabzımı o kadar yüksek görmemiştim...Kalp krizi geçirmek için birebir bir ilaç.Bu sebeple eczanelerden toplatıldı...Sakın kullanmayın...Bu tür ilaçlaraslında spordan nefret edip bir an önce kilo vereyim diyen zihniyetler içindir ve bu kişilerin sizin kafanızı bulandırmasına izin verme arkadaşım....

Sayfayı Paylaş