EFEDRIN KAFEIN ASPIRIN 2 ayrı kişi üzerinde Tecrübeler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve discogolf tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. discogolf

discogolf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben ve arkadaşım, tam hafta 4 gün olmak koşulu ile 2 hafta boyunca farklı dozajlarda efedrin kürü kullandık..
    ben 25 mg efedrin 300 mg aspirin 2 bira bardağı koyu kahve ile arkadaşım 50 mg efedrin 300 mg aspirin 1 bira bardağı koyu kahve ile kullandı..
    antrenmandan 1 saat önce kürü aldık. anteremana başlamadan önce yarım lt su içmenizi öneririm. antreman sırasında 1.5 lt su antreman sonrası da bol miktarda su içtik.. Antrenman süresince unutulmaması gereken normalde 5 km koşuyorsanız 10 km koşmayın :D çünkü yorulduğunuzu hissetmiyorsunuz.. sonra ertesi gün fenalıklar geçirmeyin weightlifter Gelelim herkesin sakın kullanmayın şöyle böyle triplere sokuyor fena yapıyor dediği efedrinin antreman sonrası yemekten yarım saat sonra etkilerine..... işte psikolojik yan etkileri mi desem hala kürün verdiği gaz mı desem.... Birden oturuduğunuz yer mekan falan size dar gelebilir! sürekli derin nefes almak iç çekmek sıkıntı gibi farklı etkileri ortaya çıkabilir bunu atlatmanın en basit yolu hemen kısa süreli antremanla ter atın ya da çıkıp hızlı bir tur atın dolaşın yani sabit durmayın hareketlenin de naparsanız yapın hyper_hyper_hyper_. Ani bir terlemenin ardından herşey normale dönüyordu .. yani biz de bu şekilde oluyordu.. Bir de kürü hangi saatte alırsanız yaklaşık bir 7-8 saat uyku uyuyamazsınız! halisülasyonlar aşırı sinir falan olmadı.. biraz asabiyet vardı arkadaşda.. bi de kalp atışınızı duyabilirsiniz kalbiniz sanki patlayacak gibi çok güçlü kan pompalıyormuş gibi olabilir ben de oldu bu da bir paranoya olabilir çünkü arkadaşımda asla olmadı.. Ben böyle durumlarda tansiyonumu falan hep ölçtüm antremansonrası 12 - 7.5 civarlarındaydı.. yorgunluk falan ortadan kalktı. ertesi gün de herhangi bir yan etki yoktu.. Bize yan etkisi olmadı diye size her gün kullanmanızı da tavsiye etmem.. ki biz de kullanmadık.. ASLA EFEDRIN'I KULLANIN DEMIYORUM.. Şimdilik kullanmıyoruz ne de olsa ilaç.. Ama bir ay ara verip 1 -2 hafta kullanabilirim..

SONUÇ

Artıları = 2 haftada ben 100 kg'dan 96'ya arkadaş 104 kg'dan 98'e, yorulma yok, hissedilir güç artışı, iştah kesmesi, Kolay kilo verdirmesi. Her kürün 50 KURUŞ gibi komik bir paraya mal olması :D

Eksileri = Kalp atışlarının artışı insana ilk başlarda korku veriyor bununla beraber bazı psikolojik paranoyalar can sıkıntısı, rahatsızlık, bulunduğun yerden kaçma arzusu :D Uykusuzluk, ağız kuruluğu..
    arkadaşımda çalışırken biraz asabiyet vardı oda sadece salonda çalışırken oluşuyordu sanırım efedrin 50 mg almasından dolayı olabilir

TEKRAR SÖYLÜYORUM ASLA EFEDRIN'I KULLANMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM! SİZDE KÖTÜ SONUÇLARA NEDEN OLABİLİR! KALBİ ZAYIF TANSİYONU OLANLAR ASLA DÜŞÜNMESİN BİLE!

Son düzenleme: 9 Mayıs 2008
    zRedDragon, unutyan, CUBE ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    bende gecenlerde bu kuru yapan arkadas var mı diye soracaktım sanki aklımdan gecenleri okumussun thums:
    ben 4 hafta yapmayı dusunuyorum 25 efedrin 1 coraspirin 100 mg da kafein..

yanlıs bir yerde okudugum yazıyo gore gunde 3 defa alınması tavsiye ediliyor

25 mg X 3 defa yani..

haplar 50mg degil mi yarıya bolup mu alıyorsun? yoksa 25 mg lık ambalajı var mı

3. snickers

snickers Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke kilogramın yanında, yağ oranı ve bel, bacak, vs. ölçüsü olarak değerleri not etseydiniz..

4. kamasutra

kamasutra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler sorum konuyla pek alakalı değil ama mille burda toplanmış acil cvp için yazıyorum.weider l carnitine aldım fakat antrmenadan nekadar önce almamlıyım artı olarak antrenmadan sonra da almanın faydası varmı.bide aç tok farkeder mi :D ilaç konularına yeni girdiğim için biraz cahilim

5. SunwooD

SunwooD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çengelköy
    Bir sorum olacak. Kardiyo antrenmanlarını kaç dakika yapıyordun?

Haziran ayında bende kullanmayı düşünüyorum efedrini çok yağ var :( Tecrübelerini anlattığın için teşekkürler.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    böyle bir kür ile 2 haftada 4 kilo bence fiyasko.daha geçtiğimiz ay normal sayılacak bir antrenman ve kesinlikle atlanmayan 3 öğün sağlıklı beslenme ile öğrencime 4 haftada 6 kilo verdirdim ve vermeyede devam ediyor.
    kullanılan ilacın yan etkileri yok demek için kullandığın evrede veya birkaç hafta sonrasında çıkan etkileri yazmak hata olur.etkiler ilerleyen senelerde kendini belli edebilir.astım hastalarının kullandığı bir ilacı bu şekilde rahatlıkla lanse ederseniz ileride yaşanılabilecek akciğer solunum yetmezliklerindede sorumluluğu almış olursunuz.bugune kadar hangi sistemler veya diyetleri uygulayarak zayıflayamadınızda efedrin kombinesine başvurma ihtiyacı duydunuz?

Bozo-Baku, mrydgd, unutyan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. discogolf

discogolf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben diet falan yapmadım ama gidip de baklava börek de yemedim normal yemek yedim.. Hap 50 mg kırarak yarısını alıyorsunuz.. Günde 1 kür kullandık.. 3 kere kullanmak nasıl olur hayal edemiyorum :D Tüm gün etrafta koşturur durursunuz ve gerçekten paranoyaklaştırır bence ben bir kürle antreman sonrası offlayıp pufflayıp tekrar yürüyüşe çıkıyordm siz de nolur bilmem.. Cardio antremanlarında 40-45 dk'dan 2 tur toplam 1 buçuk saat.. arada hafif ağırlıklarla çalıştık.. İsterseniz abartmak gibi olmasın, 90 dakika durmadan koşarsınız. Öyle bir güç veriyor ki zaten yorulmuyorsunuz.. ama bence 2 tur da tamamlayın mutlaka ara verin BOL BOL SU için.. ve nabzınızı mutlaka kontrol edin! normal koşudaki nabzınızın 15-20 üstüne çıkartabiliyor kontrollü olun..

8. discogolf

discogolf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    GUARDBOY 'un da dediği gibi bu iyi bir kür değildir alın kullanın demiyorum biz merak ettik de kullandık size gidin bunu kullanın demiyorum.. ama tabii yazımı tekrar okudum gerçekten git kullan dermişim gibi bir sonuç çıkıyor.. ben bunu benim gibi merak eden aradaşlara yazdım.. Elbette ilerde ters bir yan etkisi olabilir.. Bunları göze alarak alın kürü.. Yine tekrar tekrar söylüyorum tansiyon kalp sorunu olanlar kullanmasın asabi depresyona meyilli iseniz kullanmayın .. mutlaka düşük dozajla başlasın başlayan .. sürekli kontrollü olun ..

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    şunuda belirteyim muadili olarak gosterılen clenbuterol bir aralar revaçta idi.bazı arkadaşlar inanılmaz kilo verdirdiğini söyledi bazılarıda işe yaramadığını.bende kısa süreli olarak kullandım ve bahsedildiği gibi etki görmedim fakat yan etki olarak aylarca ellerimin titremesinden çorba içemez oldum.kaşığıma aldığım yemeğin yarısnı tekrardan tabağa döküyordum istem dışı olarak.bu yan etkilerin ileri düzeyde olup hastalık seviyesinde taşıyanlarıda var.amaca giden yolda son çare olarak görülmedikçe kullanmayın.kullanırkende tetkikleriniz sürekli takip altında tutulsun.

10. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ya şu efedrini nasıl temin ettiniz.. ben ümraniye üsküdar hiçbi eczanede bulamadım

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    şu sıralar piyasa efedrine aç.

12. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    guardbody bi eczacı arkadaşa sordum bugün efedrin pisayadan kaldırıldı üretilmiyor dedi.. ama hala bulanlar var onu çözemedim :S

13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    eca stack'taki asprinin işlevi nedir?efedrini,kafeini anlayabildim de..asprin ne oluyor?kanı sulandırarak kan dolaşımını daha da hızlandırmak mı?yoksa olası bir kalp krizinin önüne geçmek mi? :D

14. SunwooD

SunwooD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çengelköy
    Üsküdar'da bende hiçbir eczanede bulamadım yada vermediler. Geçen tanıdık bi dişçiye gittim bi baktım orda efedrin duruyor hyper_ Yalvar yakar aldım adamdan.Bi' kutu var elimde başka da hiçbir zaman bulamam heralde :(

15. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    işte bu kadar thums:
    bu sözlerin üstüne yazabilecek birşey yok ama belitrmeden geçemeyeceğim
    böylesi saçma keşke sadece saçma olsa sağlık dışı formülleri bir şifa gibi burada anlatmak ne kadar doğru?

Hiç kasma kendini madem ilaçla sağlık dışı yollardan halledeceksin eline kalemi al yaz cipralex denen antidepresan seni muma çevirir. Bu ilacı iç yemek yemeyi unut o kadar söylüyorum.Yok şunu içtim yok bunu yaptım yok şöyle takla attım gerek yok...
    AMA beyninde ve böbreklerinde oluşabilecek ve bu ilaca duyacağın bağımlılıktan ben sorumlu değilim!

16. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Senin bu önerinin ne kadar yanlış olduğunun farkında mısın peki?
    Arkadaşlar gidip kafanıza göre antidepresan, anksiyolitik, antipsikotik vs vs ilaçları bir psikiyatri uzmanına danışmadan kullanmayınız.
    Ayrıca sende belki iştah kesmiştir cipralex, ancak bu kişisine göre değişir, kimisi iştah açar, kilo aldırır.

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aslında castorpollux ilaç önermemiş.piyasada zayıflama amaçlı kullanılan ve bir okadarda ölümcül olan türevlerden bahsetmiş.zayıflama amaçlı boğaza fermuar taktırmak en garantili yol.ilaçların asıl kullanım alanları zaten astım,anti depresan,tiroidarımsal amaçlı...sonucunda kesinlikle ölüm olabilir.

castorpollux bunu beğendi.
  18. DR_MeRt

DR_MeRt Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    aspirinin burda herhangibir kalpkrizinin önüne gecmek için alınıyor. efedrin taşikardi yaptıgı için kalbin ihtiyacı olan oksijen miktarıda artar. eger kalbi besleyen damarlarda şuanakadar semptom vermeyen bir tıkanıklık varsa efedrin bunu tetikleyip kalp krizine yol acabilir... efedrin ve kafein birleştiklerinde kalbin hızlanması ( taşikardi) kaçınılmazdır. ailevi kalp hastalığı olanlara ve 4 kg için kötü sonuçlara katlanamayacak olanlara önermiyorum.... gözünü karartanlara yapıcak bişey yok...
    evet efedrini piyasada bulmanız cok zor... Spor sağlık için yapılır bunu unutmayın...

mrydgd, B.B. King, dexterrr ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    aman arkadaşım kesinlikle yanlış anlaşılmak istemem. Söylemek istediğim arkadaşın yöntemine istinadendir.
    Yazımı dikkatli okuyan biri söylemiş olduğum ilacı kullanmaya göz alabilmesi için gelecekte beyinde kalıcı hasarlarıda göz önüne alması gerekir.([SIZE=-1]Alzheimer gibi çok tehlikeli hastalıklara yol açabilir!)
    ama bir bakıma haklısın meraklı arkadaşların isteğini tahrik etmiş gibi olabileceği için ilacın ismini yazmasaydım daha hoş olurdu...
    [/SIZE]

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    illaki daha kötü örnek verip ilaç ismi yazıldıysa ve bunu kullanacak kadar küçük beyinli olanlar varsa bence siteye hiç girmesin.spor işi bir yanda zeka işidir.yan etkilerini gördüğü halde alayım diyorsa buyursun alsın.sonuçta bu isimlere internet üzerinden her yerde ulaşabilir.burada en azından isim zikredilerek olmaması gereken bır durum aktarılıyor.

castorpollux ve zuzu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş