Efedrin ile Turkiyeye giris ????

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ripped'n Furious tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim bir sorum var. Amerikadan Turkiyeye gelirken yaninizda veya valizinizde efedrin haplari bulundurabilirmisiniz ??? istanbul havaalaninda alirlarmi ???

ben turkiyeye gelirken yanimda sadece 2-3 paket Ephedrine HCL haplari getirmeyi dusunuyorum hem astimim icin hemde yag yakma acisindan. recete filan isterlermi havaaninda??

getirmek istedigim ilacin cinsi ve resmi asagidaki linkte bu konuda bilgisi olanlar beni bi aydinlatirsa sevinirim.

http://images.google.com/imgres?img...=1&tbnid=xZReFlC6cBm6IM:&tbnh=77&tbnw=85&prev=

2. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

tr de efedrin kaynıyo , ne gerek var kasmana ya

3. Ripped'n Furious

Ripped'n Furious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamda ben bu markayi (Bolt Ephedrine HCL) uzun zamandir kullaniyorum ve memnunun deistirmek istemiyorum valize acilmamis ambalajinda fisi ile beraber 2-3 paket koymaktan bisey olurmu bunu merak ediyorum ???? yani icieri filan atmasinlar havaalninda uyusturucu sokmaya tesebbusten

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    eylul basinda buyuk bir valiz dolusu supplement getirdim USAdan (toplami 35 kg idi), kafein, protein tozu vs doluydu ama actiran falan olmadi...sizin koca valizinizdeki 2-3 kutuda sorun olmaz..buradaki efedrin icerigi de ayni, tasidiginiza degmez bence de...getirecekseniz kafein getirin cunku burada bulmak zor veya pahali...ama yine de getirirseniz herhangi bir sorun yasayacaginizi da sanmiyorum...ola ki actirirlarsa, astim ilacim dersiniz bir sorun olmaz...yag yakici vs derseniz belki anlamaz ve sorun olusturabilirler (yine de dusuk ihtimal)....

Son düzenleme: 1 Aralık 2007
  5. enantioselectivity

enantioselectivity Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Akademisyen, teknokrat
    Yer:
    Istanbul
    abd den 30 un uzerinde giris yaptim. 1 kere bile bakmadilar. dubai ucagi inis zamanlarinda daha aktif oluyorlar mesela. arama ihtimali dusuk.

Sayfayı Paylaş