Efedrin+cleanbuterol+ventolin+cla One

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve morpius tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Başliktada Belirtmiş Olduğum Bu Ilaçlar Bende Mevcut şimdi Ben Doğuştan Astim Rahatsizliği Olan Biriyim.ben Bi Kür Oluş Turmak Istiyorum Evde Antremana Devam Edecem Onun Için Bu Işi Biliyorum Diyen Arkdaşlardan Cevap Bekliyorum Iyi çalişmalar

2. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Astim Rahatsizliği Derken Efendrin Ve Vontolin Astim Ilaçlari Diye Söyledim Ki Bu Msjima Cevap Verecek Kişiler Bunlari Biliyordur

3. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sevgılı kardesım... efedrın dedıgın ılac astım hastalıgı...akut solunum yetmezlıgı hastalarının kullandıgı bı ılac... eger kalbınde sorun yoksa bunları kullanabılırısn... yag yakıcı olarak sadece efedrın yeterlı... emın ol... ssert bı nescafeyle bırlıkte alman ustune de asıtlı bıseyler ıcmen ıstedıgın sonucu almana yarıyacaktır...(sekersız bıseler ıc...en ıuyısı soda dır....)

4. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    bu sporu nekadar süredir yapıyorsun salonlarda antrenman yaptınmı bilmiyorum ama kardeş bence efedrin clen felan kullanma çünkü.efedrin yüksek ağırlıklarda güç kazanmak için ve yağ yakmak için kullanılıyor.evinde elinin altında ağırlık makinaları,yüksek ağırlıklar yoksa bence hiç bulaşma bunlar****albini eline alma...

5. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    bendede yüklü miktarde kutu kutu efedirin var ama korkudan kullanamıyorum.

6. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    korkuyosan bana gonder...:D kardes yuklu mıktarı nasıl buldun... 2003 te cıkan kanun yuzunden recetesız vermıyolar... gercı kucuk yerlerde daha hala verenler varmıs duyduguma gore...

Sayfayı Paylaş