EAS Myoplex? Bana uygun besin takviyesi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kk614 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kk614

kk614 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle 94 doğumlu olduğumu belirteyim. Boyum 1.75. Küçüklüğümden beri ailemin zorlamasıyla çok iyi beslenmişimdir ve 6,7 senedir sürekli basket oynamışımdır ne yazıkki artık zaman bulamıyorum gittiğim lise sebebiyle...

Kendime bir program buldum tamamen ağırlık kullanmadan, 1er gün arayla boş günlerde ise "değişen yoğunluk prensibi" ile koşu vs...

Düzgün bir besin takviyesi istiyorum? Tamamiylen doğal... Eas Myoplex uygun mudur? Bir şey söyliyeyim benim yapmak istediğim şu ergenlik yıllarında en iyi şekilde besin alıp spor yapmak. Yapılı da olmak istiyorum ama forumun üstündeki resmin solundaki adama benzeme gibi bir isteğim yok... Sağdakine benzemek isterim :)

Neyse bu Eas Myoplex tamamen doğal mıdır? yada benzer bir besin takviyesi önerebilir misiniz yaşıma, isteklerime uygun?

2. kk614

kk614 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca yağ oranım %8 ve bunun artmasını istemiyorum kilo alacaksam kas yada kemik olmalı...

3. kk614

kk614 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edebilecek kimse yok mu?

4. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ah nedir bu genclerdeki supplement heyecani kullanma istegi anlamis degilimki saniyolarki biranda ucusa gececekler demin birtanesini okudum adam duzensiz calistim idmanlari diyo ama protein ve amino kullandim diyo yenilerini siparis verdim diyo supplement i idmandan daha onemli gormus anlamiyorum valla flexor hocam bi el at su ise kriz var yazik gunah giden paralara :D

5. kk614

kk614 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlamadım benim uçuşa geçmek bir anda bilmem ne olmak hedefim yok. Düzgün okumamışsın sanırım. Besin takviyesi istiyorum sadece kas yapmak için değil uzayabildiğim kadar uzamak istediğim için, sağlık için, spor için?

Basit bir soruya hiç bir cevap gelmiyor.

Sayfayı Paylaş