Eşli Çalışma için Uygun Antrenman Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Rhu tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rhu

Rhu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Merhaba Arkadaşlar.
    Yardımınıza, önerilerinize ya da tavsiyelerinize ihtiyaç duyduğum bir durumum var.
    Nice zamandır vücut geliştirme ile uğraşıyor, araştırıyor ve antrenmanlarımda uyguluyorum. Fakat son dönemde antrenmanlarımda değişiklik oldu ve sevgilim de benimle birlikte antrenmanlara katılmaya başladı.
    Kendisi de sporcu olduğu için adaptasyonda zorluk ya da sıkıntı çekmedi. Bir süre daha önce hiç vücut geliştirme yapmadığı için hareketleri tanıması ve nizami olarak yapabilmesi amacı ile adaptasyon programı uyguladık, makine yardımı ile çalıştık. Fakat artık gerçek anlamda spor yapmaya başlamak istiyoruz.

İkimizde "body building" kısmından ziyade "body fitness" kısmı ile ilgileniyoruz.

İnternette şöyle bir araştırma yaptım ama kadın ve erkek için aynı anda badi olarak uygulayabileceği örnek bir antrenman programı bulamadım. Şimdi kendi uyguladığım programlardan birini de pat diye uygulamak istemiyorum. Yani kadın anatomisi, fizyolojisi ile erkek anatomi ve fizyolojisi farklı nihayetinde diye düşünüyorum.

O sebeple tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Antrenman programımız nasıl olmalı?
    Haftada 4 gün spor yapıyoruz beraber. Kendi uyguladığım programa dahil etmeli miyim yoksa yeni bir program mı oluşturulmalı? Tavsiyeleriniz neler?

Şimdiden teşekkürler.

2. Rhu

Rhu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Sanıyorumki fikir sahibi olan kimse yok. :(