Eşitleme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yiiiiit_1356 tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yiiiiit_1356

yiiiiit_1356 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sağ ve sol kolum bi takım yanlış hareketler bilek güreşleri derken eşitlikten çıktı hemde baya bi çıktı
    kol derken bilek kısmını kastediyorum bu arada
    elimde 5 kiloluk dumbellar var ben 2 kolumu eşitlemek için sol kolum(zayıf olan) ile 5 kiloluluk bilek hareketleri yapıyordum sağ koluma dokunmadan öncelikle bu doğru mu ?
    iki kolumun arasında baya bi fark olduğu için dokunmuyordum ama yaptığımın yanlış olduğunun kanısındayım çünkü tam anlatamıcam ama uzun zaman önce burda okumuştum flexor adında bi yazar yazmıştı ana yapı falan ile alakalı birşeyler siz anladıysanız yardımcı olun
    1 de yeeni 12 kiloluk dumbell buldm ve bunla bilek çalışmak istiyorum ama ben normalde 5 kiloluk dumbellı normal kaldırıyorum eğer 12 kiloluk ile çalışırsam ne şekilde çalışmam lazım ben kas oluşmasını istiyorum ama yüksek ağırlık düşük tekrarla güç oluşur sanırsam ? şimdi elimde 5 ve 12 kilouluk dumbllar var sağ ile 5 sol ile 12 kaldırsam bu doğru olur mu ? Ya da sol ile 12 kaldırırsam ne tekrarda kaç set kaldırmam lazım mesela 6-8-8-10 falan gibi
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş