Eşit olmayan Kanat resimlerim:(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yazik tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yazik

yazik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb BodyForum ailesi foruma yeni üye oldum.Şu anda Balıkesir Gönende öğrenciyim benim Kanat ve karın kasları konusunda hocalarımın yardımına ihtiyacım var.Burda bir adet 5kg lık dumbell ile kendimce çalısmaya çalısıyorum
    Benim için önemli olan biribirinden fazla gelişmis kanatları eşitlemek ve göbeğimden kurtulmak.Aşağıda şu anki kanat yapımın resmi bulunuyor.

1-Resimdede dikkat edeceğiniz gibi sağ kanat soldan daha gelişmis bunları sabitlemem için ne yapmam gerek

2-Resimdede Görüldüğü gibi yan karın ve karın bölgelerim yağdan ibaret yağları eritmek için önerilerinizi bekliyorum...

http://img375.imageshack.us/img375/7710/dsc00385wn5.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/6329/dsc00381be9.jpg

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen;
    1 resim ekleme kurallarini okuyun.
    2 simetri uzerine arama yapin
    3 evde calisma basligina bakin
    4 cardio uzerine arama yapin.

3. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    foruma hoşgeldin yazik...
    öncelikle kanat resmlerine baktm ve aralrında fark göremedm. daha doğrusu aralarnda fark olacak kadar bir kanat göremedm....
    5 kglık dumbelllarla kanat yapamn zor olr.bir spo salonuna veya eve daha fazla ağrlık almanı tavsiye ederm... bel ve karın içinde forumda açılmış ve tartışılmış bir çok konu var. bunları araştırırsan aradığın soruların cevaplarını bulabilrsn... inşallah istediğin vücuda ulaşırsın. başarılar.

yazik bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş