Eş zamanlı kilo alma & yağ yakma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Houseplayer tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Houseplayer

Houseplayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

3 aydır VG yapıyorum. Boyum 1.90 m. ve kilom 72.

Gitmiş olduğum spor salonunda belli bi' programım var ve buna uyarak çalışıyorum.

Programımda kardiyo yok. Zaten salona ilk gittiğimde bir deri bir kemik olduğum için oradaki görevli, kardiyoya gerek görmedi.

Başladığımda kilom 67-68 idi. Şu anda ise 71-72 civarı. Henüz hacim olarak istediğim seviyede değilim doğal olarak. Hedefim bi' 10 kilo daha almak; fakat şu anda göbeğim çıkmış durumda ve kötü bi' görüntü oluştu. Bi' yandan karın-mide hareketlerine devam ediyorum. Eğer yanlış bilmiyorsam da bu kas grubu geliştiği için öndeki yağ tabakasını ileriye itiyor ve normalde olduğundan daha göbekli duruyorsun.

Sorun şu ki, bi' yandan kilo almaya devam etmek, lakin bunu yaparken de göbeğimi eritmek, yağ oranımı düşürmek istiyorum. Bunun için bana önerebileceğinir bir diyet, program vs. var mıdır?

Şu ana kadar karbonhidrat tozu ve aminoasit kullandım. Karbonhidratı bıraktım. Aminoasit kullanmaya devam.

Cevapları bekliyorum.

2. tolga34

tolga34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde uzun boylu birine sormak istediğim birşey vardı tamda sana denk geldi, benim boyum 1.92 kilom 65 çok zayıfım dünden beri sigarayı bıraktım ve yüksek kalorili gıdalar tüketiyorum. tek sorunum kilo alamamak, sen 3 ay önce yani buna başlamadan önce kaç kiloydun?

Sayfayı Paylaş