Dymatize Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 207 üye.
  1. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

katılıyorum. elinde eski protein tozu kutuları olanlar için sıkıntı yok

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Dymatıze ye yakısan bir ürün ben begenıyorum urunu :)

Orhun1907fb bunu beğendi.
  3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ürünü dün kullanmaya başladım. 100 gram ürünü 300-350ml tam yağlı süt ile kullandım. Çok fazla köpürme oldu, shaker'in üzerinde resmen köpük tabakası vardı ve kaşıkla onu sıyırıp içmek zorunda kaldım (Blender ile hazırladım tozu). Öncelikle şunu söylemeliyim, tozun karışımı biraz zor. Blender ile hazırlarken bile karışım kabının yanlarında yapışık toz kaldı. Shaker ile nasıl kullanılabileceğini aklım kesmiyor. Bir diğer mevzu ise, ürünün tadı bence berbat. Çikolata aromasını kullanıyorum ama sanki resmen çamurlu çimento içiyor gibiyim. Hiç damağıma hoş gelmedi. Hatta dün gece içtikten sonra ağzımdaki tadı gitsin diye hemen gidip dişlerimi fırçaladım ve soğuk bir bardak su içtim. Aldım ve kullanacağım mecburen. Tad önemli değil tabiki o kadar ama 5.5kg ürün olunca sonunu getirip getirememek hususunda korkuyor insan. Bir yerden sonra bayabiliyor çünkü. Bir diğer husus da, sanıyorum ki Bakanlıktan kaynaklanan bir şey, ürünün üzerinden Uper Mass Ainer gibi bir şey yazıyor. Kelime yasaklarından kaynaklanan bir şey mi bu? Ayrıca kutu üzerindeki çıplak adam resmi de bulunmuyor kutuda. Bir de, Chocolate yazıyor Hardcore Cho. yerine. Hardcore de mi yasaklı kelimeler arasında? Sanırım Hardcore Party ibaresinden geliyor o yasak :D Bilgilendirebilen olursa çok sevinirim...

4. taykun

taykun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merabalar ürünü alali 2 gün oldu antreman önce yarim ölcek antremandan hemen sonra yarim olçek aldım antreman olmadıgı gün ise yine yarim ölçek aldim. şuan tam ölçek almaya başladim içinden cikan kocaman bi ölçek var onun hepsinmi dolduruyoruz birde bu şekildemi kullanmamız gerekiyor
    antremandan 45 dk önce tam ölçek
    antremandan hemen sonra tam ölçek
    antreman olmadığı günler yemek sonrası tam ölçek
    pazartesi çarşamba cuma antreman günlerim.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ürünü kullanıyorum.çikolatalı tad gayet hoş bence.beslenme ve antrenman kusursuza yakın.bittiğinde yorumlarımı eksik etmem.bunun tadını begenmeyenler birde real mass içsin vanilyalı

6. taykun

taykun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün tadı süper kalitesi ve içeriğide öyle hele sütle içince daha bi güzel oluyor kullanım şekliniz nasıl ? ben bu sekilde kullaniyorum
    antremandan 45 dk önce tam ölçek
    antremandan hemen sonra tam ölçek
    antreman olmadığı günler yemek sonrası tam ölçek
    pazartesi çarşamba cuma antreman günlerim.

7. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenmandan önce kullanmamanı öneririm. Ya da illa kullanacağım diyorsan en az 2 saat önce kullan.

Bunun dışında kullanım şeklin hemen hemen doğru.

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    antreman öncesi protein yada gainer içip çalışırken rahatsızlık duymayanlara hayran oluyorum,2 saat önce yediğim içtiğim bile ağzıma geliyor çalışırken :)

seytantuyu bunu beğendi.
  9. Gilmour

Gilmour Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    5,5 kg olanını bitiren arkadaşlar kaç kg aldıklarını yazabilir mi acaba ? Bir de hardline'a göre tat vs. olarak küçük bir karşılaştırma yapmanız mümkün mü ? (Her ikisini de kullanan arkadaşlara söylüyorum.)

10. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen. Hatta bir defasında çıkarmamak için zor tutmuştum kendimi.

Bence en mükemmel antrenman, hafif açken iyi bir pre-workout içtikten sonra pumpı sonuna kadar yaşadığınız antrenmandır.

M12OgLu bunu beğendi.
  11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    antrenmandan 3 saat önce (kuru haşlanınca tahmin edersiniz ne kadar olur) 400 gr pirinç 300 gr et ve sebze yemegi yerim.2 saat önce gainer+muz yaparım 45 dk önce suyla 10 tane amino içerim. benim mideyi siz düşünün :)

12. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu ürünü bitirdiğimde 2 kg almıştım düzgün beslenmeyle tad olarak hardline çilek ya da çikolatalısına göre bana göre daha iyi (suyla süt içmiyorum bu arada) performans olarak karşılaştırırsam bence çok ahım şahım bi fark yok ben şu an hardline kullanıyorum arjinin hediyesi de benim işime geliyor açıkcası..

13. Gilmour

Gilmour Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    @ex4a 2 kg biraz az değil mi ? Ben 1 kutu hardline ile 4,5 kg aldım. Beslenmem de çok düzenli değildi. Ama ben süt ile kullandım zaten hardline su ile kullanılamayacak bi ürün. Belki bu yüzden arada fark olmuştur.
    Yine de riske girmeyip hardline mı alsam diye düşünmüyor da değilim.

14. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Bsn-true mass öneririm şiddetle :)

kaya9405 bunu beğendi.
  15. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    zor kilo alan bi yapım var desem açıklarım sana durumu sanırım..

16. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Benim de zor kilo alan bir yapım mevcut. 5.5kg'lik ürünün yarısına gelmedim henüz. Şu an için 1.5kg-2.kg arası bir artış sağladım. Umarım devamında da aynı faydayı görürüm. Bence 5.5kg'lik bir gainer için 2kg'lik bir artış bana da biraz az geldi.

17. oguzy

oguzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir kaç haftaya bu ürün veya hardline progainer almayı düşünüyorum.Kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Shaker ile rahat karışıyor mu ? topaklanma çözünmeme problemi var mı acaba?

18. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    hala aynı şeyin tekrarlamasının nedenini anlamış değilim sana yada başkalarına az gelmis olabilir ama ben çok hafif agırlıklarla çalışan biri değilim o ara çok ağır çalışıyodum belki aldığım karbonhidrat az gelmiş olabilir ama hiç göbek cevresinde yağlanma olmadi.. şu an ON whey +creatine + hardline pro gainer kullanıyorum ve gaineri cok az alıyorum ve creatini 1 haftadır alıyorum buna ragmen 2 haftada 3 kilo aldım anlatabilmişimdir umarım durumu o ara benim amacım bulk degildi su an bulk dönem ..

şunu da ekliyim ben o kadar Amerkan menşeili gainer denedim bsn dışındaki gainerlar yaramadı sana yarıyorsa kilo aldırıyorsa ne mutlu.. dymatize zaten kendine kanıtlamış bi ürün ama her ürünü de mükemmel ya da bana maximum fayda sağlayacak diye bir kaide koşul yok..

iyi çalışmalar..

Son düzenleme: 15 Aralık 2012
  19. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Hafif ağırlık çalışarak kilo alamazsınız zaten. Olsa olsa göbek olur alınan kilo. Aksine sıkı antrenmanla beraber daha iyi sonuç verir gainer. Creatine kullanımında 2 hafta 3 kilo artış sağlamanız çok normal. Creatine kullanımınız bittiğinde ani artışlı o kilonun büyük kısmını geri vereceksiniz, çünkü su tutma gibi bir durum mevcut. BSN konusunda ise, size hak veriyorum. Hiç kullanmadım ama kullanan birçok sporcu gerçekten fevkalade övüyor ürünü. Fırsat bulduğum vakit ben de deneyeceğim kısmetse.

İyi çalışmalar dilerim....

20. Roddick

Roddick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ürünü alsak + olarak protein tozu da almamız gerekir mi ? düzensiz bir spor geçmişim oldu 2 sene önce 2 ay ağırlık çalışmıştım bıraktım. 2012 temmuz ayında başlayıp eylül ortaları gibi bırakmıştım protein tozu kullanmıştım o zaman. Vücut şeklim body yatkın yani ağırlık çalıştıktan sonra hemen şişen bir vücudum var kollar olsun göğüs olsun. Biraz kilo almalıyım hacim şart.

yaş 20 boy 1.76 kilo 62

Son düzenleme: 16 Aralık 2012

Sayfayı Paylaş