Dymatize super mass gainer ( yardım)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Paul_ tarafından 9 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar merhaba

Bu urunu bugun aldım amator ve bilgisizim bu konularda size sormak istedigim bazı konular var

1. Pakedin ustunde 1.900 kalori yazıyor, arkasını çeviriyorum 1 porsiyon 1304 kalori yazıyor neden farklı ?

2. Pakedin icinden cikan koca bi ölcek var ölcek olarak 50-100-150-200-250 diye çizgiler halinde yazıyor ustunde. Bu ölçeğin tamamına toz koysam 250 gr mı yapıyor ? Cunku pakedin arkasında 1 porsiyon 343 gr yazıyor ?

3. Pakedin önündeki gümrük bandını bicakla acmaya çalışırken cok ufak bir delik oluştu. Bu delik ürünün bozulmasını saglar mı ? Bantlamali miyim ?

2. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    1- Sanırım süt ile karşıtırılsa filn 1900 kalori elde edilir orada pek bilgim yok ben su ile karıştırıyordum.
    2- günde iki ölçek kullanıyordum ant önce ve sonra olarak bana hocam öyle demişti
    3- pek bişey olacağını sanmıyorum ama eğer kafana takacak olursa bantla gitsin çok ufak bir delik demişsin takma kafana
    Bende kullandım ve şunu söylüyorum kesinlikle çok etkili bir ürün ben takanmıştım kilo alamıyordum kaç ay yerimde saymıştım bu ürünü aldım 5 kg yakın kilo aldım :)

3. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Kac
    Eyvallah saolasin

Kac ayda aldın hocam

4. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    nerdeyse ürün sanırım 1 aya yakın bir süre gitmişti bana. hiç kilo alamadığım zamanda kullandım kaba taslak nerdeyse 1 ay içinde aldım ama beslememde iyiydi yani

Paul_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş