Dymatize Super Amino 4800 + Weider Mega Mass 400

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Narkoz34 tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Narkoz34

Narkoz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    istanbul, ..., Turkey.
    merhaba arkadaslar ben yaklasik 1 aya yakin düzensiz spor yaparak scitec nutrition %100 whey protein kullandım şuan kutumda çok az protein kaldı.ve şuan kilo almak için mega mass 4000 ve artı idmanlar için amin acid olarak Dymatize Super Amino 4800 siparişi verdim yolda gelmek üzereler.bu iki seçim sizde doğrumu yanlış mı ve nasıl kullanmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.simdiden tskler...

Son düzenleme: 31 Mart 2009
  2. operation

operation Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    0
    Kutuların üzerinde yazacaktır kullanım şekli ama herkes bağlı kalmayabiliyor bu öğünlere.

Sabah aç karnına 1 porsiyon mega mass
    Öğle yemeğinden 2 saat sonra 1 porsiyon mega mass
    Antremana 1 saat kala 1 porsiyon mega mass
    Antremandan hemen sonra amino 4 tablets + 1 porsiyon mega mass

Bana kalırsa aminolarını hiç kullanma. İhtiyacın yok şu aşamada.

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Günde 4 porsiyon çok fazla. Arkadaşımız 1 aya yakın süredir yapıyormuş zaten, sadece antrenman günleri 400 gram Gainer tüketmiş oluyorsun. Bu çok yüksek bir rakam. Hem parana yazık, hem sana. Biraz da doğal besinlerden ihtiyacını karşılamalısın. Ek besin bu, temel besin değil. Amino tablet kullanmasını tavsiye etmemekle beraber 4 porsiyon Gainer tüketmesi konusunda tavsiyede bulunman beni şaşırttı açıkçası. O kadar Gainer'a da ihtiyacı yok malesef.
    Bu kadar ziyana gerek yok, antrenman günleri antrenman öncesi ve sonrası alabilirsin. Antrenman öncesi iyi beslenebilirim dersen antrenman sonrası al sadece. Bunun dışında off günlerde de beslenmene destek olarak kullanabilirsin. Beslenmen iyiyse kullanmasan da olur ama Gainer'i her gün kullanınca ürün bittiğinde daha iyi verim almış olursun muhtemelen. Dymatize ile iyi bir tercih yapmışsın. Kaliteli bir marka, aklında çelişkiler varsa at kafandan, gönül rahatlığıyla kullanabilirsin :) Kolay gelsin.

4. Narkoz34

Narkoz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    istanbul, ..., Turkey.
    Azazel tam olarak msjinda neyi ne zaman ve nerede kullanacağımı anlamadım.tam olarak açıklarsan sevinirim.ha bu arada dymatize nasil bi ürün gerçekten ?

5. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Elinde Whey bulunuyor mu ayrıca? Dymatize konusunda şaka yapmadım, iyi bir ürün. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Amino kullanmadım ben hiç, dolayısıyla kullanımı ile ilgili tavsiyede bulunamayacağım. Elinde Whey olup olmadığını söylersen eğer Gainer konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

6. Narkoz34

Narkoz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    istanbul, ..., Turkey.
    elimde whey war fakat az miktarda var.bu arada mega mass 4000 verimli bi ürün mü cidden kilo alabilicekmiyim ne kadar zaman sonucunda kilo alırım boyum 1,77 kilom 58 ?

7. mayk

mayk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım kullandığın dozaj bencede fazla bence antramandan önce ve sonra kullan

8. mayk

mayk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben yaklaşık 7 aydır bu sporu yapıyorum boy 172 kilom 71 başlaeken 69 dum yani bu süreç içinde 2 kilo aldım bende mass kullanmaya başlayacağım

9. Narkoz34

Narkoz34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    istanbul, ..., Turkey.
    bu ürünleri kimse kullanmadı sanırım

10. pisbadici

pisbadici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardeşim aminoları idman öncesi ve sonrası kullan gainerını idman sonrası ve sabah aç karna ve akşam yatarken kullan yeterli olur diğer yandan iyi beslen farkı anlarsın zamanla birazda sabret daha çok erken 1 aylık bi süre

11. Adrosteia

Adrosteia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde bişi sormak istiyorum hazır konusu gecioken dymatize nin protein tozunu aldm bnde kilo almak icin. 1 aydır duzenli spor yapıyorm fakat tozu daha yeni aldm kullanımı hakkında arastırma yapıyorum aklımda 3 5 bişiler war fakat ölcegi hakkında tam 1 fikir elde edemedim yardımcı olabilcek tam bi bilgisi olan var mı ?

Sayfayı Paylaş