Dymatize Nutrition Liquid Carnitine 1100 - Berry

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve mars35 tarafından 13 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

53,3%
  2. Orta karar

40,0%
  3. Başarısız

6,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. mushab

mushab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    66

2. ProfoZepp

ProfoZepp Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    tek kapak içmeniz yeterli olacaktır. daha çabuk sonuç almak isterseniz 2 kapak içebilirsiniz antrenmandan 20 dakika önce.

3. mushab

mushab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladim eyw

4. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bu ürünü kullanıyorum.

Daha önce hardline likit carnitine kullanmıştım.

Önelikte terletme olarak hardline a göre çok çok iyi ki bence etki olarak ta daha iyi hardlineda görmediğim değişiklikler olmaya başladı vücudumda tamamen kullnadıktan sonra tekrar yazarım.

5. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek. Hydrox, animal cuts, thermo detonator vs. hepsini kullanmış bir abimin tavsiyesi üzerine bunu aldım en nirvana etkiyi bu göstermiş.

Sayfayı Paylaş