Dymatize Liquid Super Amino 23000

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Malefice tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38

Dymatize Liquid Super Amino 23000 is a highly efficient protein source made from a proprietary blend of the highest quality protein sources. This custom blend is an excellent source of essential and non-essential amino acids including the valuable Branched Chain Amino Acids (BCAA’s).[FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]

Amino Acids are the building blocks of muscles and are essential to help create and maintain positive nitrogen balance, which is important for new muscle growth. Amino acids also play a key role in preventing catabolic breakdown of muscle proteins, which help to rebuild muscle tissue after intensive exercise.

Dymatize Liquid Super Amino 23000 was designed to be one of the strongest amino acid products available on the market. With 23,000 mg of high quality free form essential and non-essential amino acids per serving. Dymatize Super Liquid Amino 23000 will help you reach your training goals.

Dymatize Liquid Super Amino utilizes the “Hydro-Amino” bond. This bond helps enable the aminos to be assimilated faster since they have already been hydrolyzed. This allows for rapid utilization and a quick and easy assimilation.

Dymatize Liquid Super Amino 23000 is 100% Sugar Free and in fact each serving has 0 Carbs. Dymatize Super Liquid Amino 23000 is made from the finest quality and most effective free form, peptide bonded and free flowing amino acid sources in the world. Available in the following flavors: Blue Raspberry, Berry, Orange and Grape.

-------

Bu urunu kullaniyorum, 2. siseye gectim, ON gold whey ile kombine sekilde kullaniyorum, sizce iyi bir urunmu?

Kullanan baska kisi varmi? Icerik hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Antremandan once ve antremandan sonra aliyorum. Yeterlimi?

[/SIZE][/FONT]

2. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    likit olarak twinlab likit aminoyu öneririm.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç

daha yeni aldım sahibinden comdan amerikadan getirtilmiş etkisini göreceğiz ama sunu söyleyeyim tadı iğrenç haberiniz olsun bundan önce sahibinden den optimum amino 100 chewable almıstım tadı süperdi ama içerigi bunun kadar zengin degildia32

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Almayı düşünüyorum kullanan arkadaş yokmu ?

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Lefkoşanın yarısı bu ürünü kullanıyordur. Bir ara %50 indirime girmişti millet hücum etmiş yorumlar genelde olumlu yönde.

Ürünü kullanan arkadaşım içilir be kardeş şeklinde çokta net olmayan bir yorum yapmıştı.

thebky ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü almayı düşünüyorum 0g şeker olması twinlab'a göre daha cazip kılıyor sanki(twinlabda 9g şeker var porsiyon başına)

7. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    bb . com da 9.3 almış, twinlab 8 küsürlerdeydi. Oyuzden tercihimi dymatize dan yana kullandım. Kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım

8. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende dymatize almayı düşünüyorum ama 0g şeker demesine ragmen içinde fruktoz var zira en tehlikeli şeker kendisidir, 6 karbonlu olduğu için vucut tarafından enerji olarak kullanılamaz ve yağ olarak depolanır.

9. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    her yerde farklı bi içerik tablosu var ya.
    supplementler.comda farklı içerik tablosu.arginin orada 1288mg olarak yazıyor.bende önceden eklediğim bi resimde bambaşka bi içerik var.tam çözemedim bu ürünü

thebky bunu beğendi.
  10. MeRt46

MeRt46 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünün içeriğindeki ve diğer bütün lıquıd amınoların içeriğindeki protein kaliteli sayılabilicek bir proteinmidir acaba bilgisi olan varmıdır

11. Klaus

Klaus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bende kulanmayı düşünüyorum ama kullanan arkadaslardan NET bir yorum göremedim,yazarlarsa seviniriz :)

12. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba ,

Bu ürün ile weider liquid megaforte karsılaştırımısınız, weider göre çok daha ekonomik bir ürün.

13. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    bende araştırıyorum bu ürünü ama. her aminodan farklı olarak glisin çok fazla bunda. nedeni nedir ?

14. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Mega Forte ile karşılaştırılsa hangisini tercih edersiniz ?

Sayfayı Paylaş