Dymatize ISO-100

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve lazur tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 341
    76,5%
  2. Orta Karar

oy sayısı 80
    17,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 260 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben st yi 120 ye alıyorum 50 ölçek. dymt 80 ölçek 180 tl tabi herkeste fiyat farkı ayrıdır.sen benim asıl söylemek istedgimi anladın herhalde.benim sitemim insanlara

kerembas54 bunu beğendi.
  2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    değini anladım ama bsn ile bu ürünü karsılastırmak hata bence bsn complex 6 proteın bileşeninden olusuyor bsn synta ant sonrası alınmak istenırse tavsiyem ölcek mıkaktaır 1 bucuk yada 2 olmalıdır
    dynemtıze ileri teknoloji urunu daha cabuk kana karısan bi ürün ant sonrası karbondrat diosan ant sonunda hemen karbondiakrat cok gereklı die bişey yok sonrada alırsın gereklı olan bosalan glıkojen depolarının tekrar dolması yanı ant sonrası uzum suyu ideal ama bulunamıyorsa mneyve suyuda olabilir
    wheyler kana cabuk karısır ant sonrası vucutun proteın ihityacını 2 saat gibi kısa bi surede karsılar bu da vg cılerın yararına whey den verım almak için ant sonrası ve sabah kalkar kalkmaz alınması en idealdır vucuda daha iyi yarar sağlar gelısıme olumlu katkıs olur
    sunuda cevap verıyım whey kullanmak yarsımaya hazırlanılmaz o whye gbi daha neler var steroıdsız growtsuz yarsıma salonundan onunden gecemezsın sonra whey gereksız deme sadece yarsımacılar için deme :)whey neymıs whey baslı basına senı yarısmacı yapmaz sadece takvıye whey oleıarak yarısmaya hazırlanılsaydı oooooooooooooooo

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet dediğimi anladın zaten sende yazıda belirtmişsin st6 komplex dymtz saf.umarım burda anlaşabilmişizdir ben bu ikisi arasında geçiş yapanları anlamıyorum.son olarak benim sadece proteinle yarısmaya hazırlanılır dedigimi nerden cıkardın :) neyse anlaştık umarım

kerembas54 bunu beğendi.
  4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    gecıs yapabilrisin sorun değil ben bundan önce gaspari kullandım gasparıde complex ama whey oranı dusuk olduğu için an t sonrası 1 bucuk ölcek 2 ölcek alıyordum kana karısan whey mıkataırını dengelıyodum böylelıkle
    wheyden complex bir urunse gecmek mntıksız değil ...............................

kerembas54 bunu beğendi.
  5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tamam bitmez bu iş senin her dediğin doğru

6. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    tamam naparsan yap sana bilgi verende t size doğru seylerı söleyende kabahat 2-3 sey öğrenen kendıını arnold sanıyo tamam sen devam et dedikleimi unut

kerembas54 bunu beğendi.
  7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    neden boyle ters bir cevap veriyorsun ben sana kötü bir şey mi söyledim.senin söylediginin dogru oldugunu söyledim.bilgi verdigin için teşekkür ederim çok aydınlattın beni :) :confused:

kerembas54 bunu beğendi.
  8. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürün için türkiye'ye arap ülkelerinden geliyor dolayısıyla güvenilir değil deniliyor, izmir'deki yakın bir supplementalist arkadaşım böyle söylemişti. dolayısıyla internet üzerinden satın almak da (türkiye menşeili bir alışveriş sitesinden) ne denli güvenilir olur bilmiyorum.

bilgilendirebilecek olan?

kerembas54 bunu beğendi.
  9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Dubaiden katardan gelmesi neyi degistiriyor neyinden cekiniyorsun ? Baska bir markanin urunleri de bulgaristandan irlandadan geliyor ?

kerembas54 bunu beğendi.
  10. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Bazı markalar için direk amerikadan ürün alamıyor distrübütörler bu yüzden ticaret yapması daha uygun olan ülkelerin distrübütörleriyle anlasıp oradan getirtmek gibi mesela gnc deki bazı gaspari ürünleri u.a.e den geliyor bionutra gaspariyi hem usa dan hem arap ebirliklerinden ithal ediyor.İthal edilen distrübütörün ismi gaspari.com yada dymatize.com tarzı geçiyorsa sıkıntı yok bence ama yinede boylece ürünü 3.elden almış oluyoruz arada geçen zaman yada işlemler neler bilmek imkansız

Son düzenleme: 14 Temmuz 2012
    kerembas54 bunu beğendi.
  11. Rooturk

Rooturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Myo Fusion dan sonra iso-100 denedim kurabiyelisinden iyi karışıyor , biraz köpürüyor ama rahatsız edici değil tadıda güzel diyemiycem ama idare eder.

kerembas54 bunu beğendi.
  12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    gene bi arap tartışması dostum hiç forumu okumadınız mı böyle bi olay yok nerden gelirse gelsin sonucta bu ürün bi dymatize ürünü sonucta yine dymatize fabrikasından cıkıyor ha amerikadan dubaiye gelmis sonra Türkiye gelmiş ha direk amerikadan Türkiye ye gelmiş ne fark var biraz akıllı mantıklı olun ya dubaiden gelio diye dubaide üretimiyo ki.Ayrıca senin Dubai diye kücümsedigin Birleşik Arap Emirliklerine Türkiye ye gelmeyen herşey geliyor adamlar bizim kac katı zenginimiz sen biliyo musun Türkiye ye gelen hersey de ilk oraya gelir sonra buraya

kerembas54, selim4141 ve muratcan.biceps bunu beğendi.
  13. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kullandığım tadı en rahat protein tozu :) Bundan sonra sadece bu ürünü kullanırım sanırım

ADANALI1980 bunu beğendi.
  14. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar selamlar. Bu ürünü aldım. İngilizce kullanma talimatında 4 ila 8 oz. veya 350 ml su, süt, meyve suyu ile karıştırın diyor. Türkeçesinde de direk 350 ml ile karıştırın diyor. Ancak ingilizcesinde bence bir hata var zira bildiğiniz gibi 8 oz. (yani ounce) yaklaşık 250 ml dir, ya da bir başka değişle 350 ml. yaklaşık 12 oz. a eşittir. Neyse, ben ilk denememde 350 ml su ile karıştırdım ve son derece sulu bir karışım oldu. bir dahaki sefere 250 ml ile karştırıcağım. acaba sizin uygulamanız ne yönde ??

---------- Post added at 10:15 ---------- Previous post was at 10:10 ----------

bu arada 350 ml de cıvık olmasının sebebi şu da olabilir. İngilizce talimatta ölçeği tepeleme doldurun diyor (heaping scoop), ben silme ölçek doldurdum. Ama tabii bu ingilizce talimattaki, ml. ve ounce karşılığının yanlış yazılmış olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

15. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    suyu bende az koyuyorum 200ml fln.tadı cok daha guzel oluyor.

16. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 6 kutu protein tozu bitirmiş biri olarak söyleyebilirim ki 300-350 ml protein tozları için genel olarak idealthums:

17. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar bu ürünün fiyatlarında düşüş var. İnternette kargo dahil 140-150 TL şuanda. Bilginize..

18. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bu urune basarısız dıyen 1 arkadas acaba sadece bunu ıcıp karpuzumu yaymıs sormak lazım %90 ratio oranı sıfır seker ıle cıddı guzel degerlere sahıp bır urun

farma bunu beğendi.
  19. thecure

thecure Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    dymatize iso 100 kullanıyorum.daha önce denemek amacıyla 910gr'lık kutusundan almıştım.tadından ve performansından memnun kalınca bu defa 2230gr'lık büyük kutudan aldım.şu anda büyük kutu yarısına kadar geldi.her iki kutuda kurabiye özlüydü.tadı bana göre çok güzel.ama 2 kutuyu arka arkaya kullandığım için birdahaki sefere çikolatasını kullanmak istiyorum.belki değişiklik için optimum gold'a geçiş yapabilirim

20. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Bende bugün siparişi verdim kurabiyeli 155tl + kargo parası. bakalım kullandıktan sonra yorum yazarım :)

Sayfayı Paylaş