Dymatize ISO-100

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve lazur tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 341
    76,5%
  2. Orta Karar

oy sayısı 80
    17,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 260 üye.
  1. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    hocam beni güldürdün allahta seni güldürsün hiç sıkıntı yok merak etme ürünün orjinal zira 2 gün önce bende bodybuilding.com dan getirttim aynısı bende de mevcut o parçacıklar cookies parçacıkları sıkıntı yok yani rahat rahat kullan :D

2. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ne biliyim yahu ilk defa aldım bir an emin olamadım çok teşekkürler :D

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    tadı iğrenç ama,sakın dipte kalanları yemeye çalışma :D ben syntha-6 dan alışmıştım dipte kalanalrı yemeye ama bunda denediğim gibi tükürdüm valla,nedense çok acı

4. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar şunu sorucam ürünün içerisinde glutamic asid var bunun yanında L-Glutamine kullanmalımıyız kullanacaksak nasıl kullanmalıyız teşekkürler :)

5. kandra

kandra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben aldım tam güvenemiyorum dışında ki kapak üzerinde ki jilatin şeffaf dandik jilatindi içindeki koruyucu kağıt ise parlak gri renk doğru mudur?

6. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Orjinaldir nitronun sahtesi var piyasada ozellikle amerkikan pazarlarinda ama zannetmiyorum arayip buslaman sahtesini o kadar

Arkadasin biri bb den getirtmis o konuyu bi acarmisin gumrukte takilmadimi nasil getirttin

7. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    Ben amerikada yaşıyorum şu an hocam ama türkiyede hala sorun var yurt dışından getirtilmiyor billdiğim kadarıyla hala

ernesto33 bunu beğendi.
  8. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    tadı,kokusu cok guzel bır proteın tozu.ozellıkle sutle acayıp guzel oluyor. bılındık yerden alıp suphe etmeden kullanın,ıyı bır proteın tozu.

9. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar hava baya ısındı artık evde sıcak oluyor malum.kutuda da kapagı acıldıktan sonra buzdolabına koyun dıye bır yazı var.sız bu sıcaklarda nasıl muhafaza edıyorsunuz? gunes gormesın,agzı acık kalmasın yeter mı dıyorsunuz?

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    harbiden buzdolabında saklayın diyormuş :d enteresan valla ilk kez duydum
    valla benimki oturma odasında duruyor,güneş almıyor pek orası,serin sayılır

11. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bende o kadar toz kullandım ama ılk defa buzdolabında saklayın dıye yazanı gordum.tatıle gıderken buzdolabına koyup oyle gıdıcem artık ne olur ne olmaz :)

12. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kasmayın bu kadar birşey olmaz.oda sıcaklığından fazla bir sıcaklığa mağruz kalmadığı sürece bozulmaz.diğer proteinler neyse bu da o yani farklı bir fantezisi yok.

13. megadave

megadave Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hidrolize ürünlerin kana en hızlı karışan grupta olduğu için antrenman sonrasına dymatize iso-100 ve gün içinde protein kaynağımı karşılamak için de gaspari myofusion aldım. iso-100 için ilk izlenimim tadı gayet güzel ve iyi karışıyor. Topaklanma falan yok. Yeni kullanmaya başladığım için etki konusunda bir şey söyleyemeyeceğim yalnız bazı yerlerde blend proteinin antrenman sonrası için kullanımının daha etkili olduğunu duydum. Acaba bunun yerine bir tane daha myofusion ya da combat powder tarzı bir blend protein mi alsaydım diye arada kalmadım değil o yüzden. Bu ikisiyle en iyi faydayı bu şekilde mi alırım yoksa farklı bir kombinasyon mu denemeliyim? Bu arada iso-100'ü 185'e myofusion'ı da 145 tl'ye aldım arkadaşlar.

14. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü bir kaç gün önce aldım. Myofusion yeni bittiği için ancak deneyebildim. Yağsız süt ile kullandım. Cookies and cream aroması güzel. Nitrotech cookies and creamla neredeyse aynı tadı. Myofusion kadar da tatlı deeğil. Genel olarak tadını beğendim.

15. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bu sekılde kullanmaya devam edebılırsın.soruna aslında cevabı vermıssın.bende bu sekılde kullanmayı dusunmustum ama vazgectım.ıso-100 gun ıcınde de kullanıyorum.

16. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    elimde vanilyalısı var gayet guzel topaklanma yok tadıda güzel tavsiye ederim bitince tekrar alabilirim

17. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar forumda çok karşılaştıgım bir olayı buraya yazmak istiyorum.PARDON AMA siz yarışmacımısınız ? antrenman sonrası birisine bakmışım st6 alıyormuş şimdi bu ürünü alıcam diyor.birisi nitro aldım şimdi bunu alıcam diyor.ya bu ürünlerin arasında daglar kadar fark var.neye göre isole protein alıyorsunuz ? içerisinde 0 karb 0 şeker var ama bu ürünü ant sonrası içiyorsunuz.peki vücudun ant sonrası olan karb. ve şeker ihtiyacını neyden alacaksınız acaba ? kusura bakmayın ama bu ürünü sabah kalktıgınızda içseniz anlarım ama ant sonrası içmek nedir ya :D yarışmacı olsanız anlayacagım gerçekten.

kerembas54 bunu beğendi.
  18. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    diğer tozlardaki 3-5 gr karbonhidrat yeter yani he?

kerembas54, eludem ve moothy bunu beğendi.
  19. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    hayır işte benim anlatmak istedigim bu.adam st6 kullanmış 13 gr karb. var(ant sonrası proteini zaten s6 13 gr iyi bir miktar) ama şimdi bu ürünü alıyor ant. sonrası içiyorum diyor.bu ikisi arasında ki mantık ne ? Ayrıca ikinci olarak isole proteinler 0karb ve 0 şeker dir. bu yüzdende pahalıdır.3-5 gr şeker karb. almamak için diger wheylerden fazla fazla para vermenin amacı nedir ? yarışmacı mısınız ? anladın umarım @ryangt

kerembas54 bunu beğendi.
  20. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim peder şeker hastası diye aldık izole whey'i içinde hiç şeker yok diye
    fiyat farkı olarakta öyle ahım şahım fazla bir fark yokki
    porsiyon miktarını syntha ile kıyaslarsak daha bile ucuza gelebilir sanki dymatize

Sayfayı Paylaş