Dymatize GABA - 111 g

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. launcher21

launcher21 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3

Son zamanlarda okduğum en mükemmel açıklayıcı yazılardan bir tanesidir hocam. elinize, dilinize sağlık. ben ki net alemininin tamamını hatim etmiş biri olarak böyle bir yazıya hiç rastlamadım daha önce. sizinle daha yakından tanışıp bilgi alışverişi yapmak isterim.

uzk ve Bodysoft bunu beğendi.
  2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    296
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Trabzon-Ordu
    Meter Mevsimler bu ürün ile cebini iyi doldurdu :)

Bodysoft bunu beğendi.
  3. hasanferda

hasanferda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar
    benim beraber spor yaptığım bir arkadaşım 3 aylığına amerikaya gitti. orda da ağırlık çalışmalarına devam ediyor. 2 aydır gaba kullanıyor. fazlasıyla da memnun kalmış üründen. birçok sporcu kullanıyormuş amerikada. herkez de tavsiye ediyor. bende 5 kutu sipariş verdim kendisine. gelirken getirecek. 12 dolar adeti toplam 5 adet 60 dolar + 13 dolar kargo toplamda 73 dolara 5 kutu almış oldum. burda çok pahalı satıyorlar. yazan arkadaşlar haklı o konuda. ancak kullanan arkadaşımın bana gönderdiği resimlere bakınca gerçektende işe yaradığını söyleyebilirim. 1 senedir beraber çalışıyoruz. 3 ayda baya geliştirmiş kendini görünce şaşırdım. tabii bunda birde ordaki diğer suplamentlerin içeriik olarak burdakilerden farklı olmasınında rolü vardır. türkiyedeki protein tozları ve diğer suplamentler amerikadakilere göre daha etkisiz. bakanlık onayları için maddeler azaltılıyor ve hatta bazı maddeleri hiç eklenmiyor. sonuç olarak amerikadaki sporcular kullanıyor ve öneriyor. fiyatıda orası için çok uygun. 12 dolar ve 1 ay gidiyor

4. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bodysoft gerekli açıklamayı yapmış bize bişey demek düşmez hala alacam kullancam satacam diyen varsa burdan onlara selamlar :D

5. murat.alka

murat.alka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yatmadan 30 dk önce:
    Gaba, glutamin5gr, znk50mg
    Iciyorum acayip kötü oluyom bir süre nefes almakta zorlaniom kalp krizi gecircekmis gibi hissediyom suratima we ellerime birsey batio hani bir yeriniz uyusunca olur ayni öyle.

Sebebi ne olabilir hangisi yapio ne yapmam gerekir fikri olan vardi ins.

6. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Glutamin değil ona eminim , kendim kullandığım dönemde bir etki yapmamıştı. En azından Universal GH Max ile birlikte.
    ZNK50mg 'nin de yapacağını sanmıyorum Gaba olabilir muhtemelen. Yorumlarında veya herhangi bir yerde okudum sanırım benzer yorum yapanları. Gece kabus falan vardı ona eminim ama dediğini tam hatırlayamadım. Psikolojikte olabilir abi belki supplement kullanıyorum hormon mormon diyerekten :D

7. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Hiç okumadım,ne yazdığını az çok tahmin ediyorum.

Gaba balon bi ürün.

Sayfayı Paylaş