Dymatize GABA - 111 g

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.153
    Ödül Puanları:
    123

GABA - 111 g

GABA, or Gamma-Aminobutyric Acid, is a powerful amino acid that was first discovered in 1883 in Berlin. It is actually classified as a neurotransmitter, which means it helps nerve impulses cross the synapses (gaps) and communicate better. GABA has a great number of positive effects on the nervous system.

GABA has been shown to help stimulate the production of Human Growth Hormone (HGH). It is HGH that has been found in studies to facilitate the metabolism of fats in the body. HGH is also known for its powerful muscle-building effects. Increasing HGH can definitely be a good thing, especially for bodybuilders. HGH tends to decrease naturally with age, so the older you get, the harder it is to lose fat. That's one reason GABA has become so popular.

Other studies have shown that GABA increases the body's sleeping cycle and that patients reported much more vivid dreams. Getting a good night's sleep and obtaining more rest can lead to more energy throughout the day. Not to mention increasing fat loss and promoting muscle growth also leads to an increase in energy.

Directions: As an adult dietary supplement, take three to five grams mixed with 4 ounces of water or juice approximately 30 minutes before sleep.
    Because of GABA's neurotransmitter properties, some individuals may experience a minor tingling of the skin and/or a slight shortness of breath shortly after taking Gaba. These symptoms will quickly subside, and are characteristic of this Amino Acid.

hasanugure bunu beğendi.
  2. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Türkçeye çevirebilecek var mı? Türkiye'de nereden bulabiliriz?

3. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    296
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar İngilizce mi geliştiriyorum.
    Hatalarım muhakkak var bunlar için şimdiden özür dilerim.
    Yardımcı olacağı dileğiyle.

''GABA ya da gama-aminobutirik asit, ilk olarak Berlin 1883 yılında keşfedilmiş güçlü bir amino asittir. Aslında bir nörotransmitter(Nöronlar arasında veya bir nöron ile başka bir (tür) hücre arasında iletişimi sağlayan kimyasallara nörotransmitter (sinir ileticisi) denir.) olarak sınıflandırılır, bu da sinir uyarılarının sinaps (boşluklar) çapraz ve daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olması anlamına gelir.GABA sinir sistemi üzerinde olumlu etkilerinin büyük bir numarası vardır.
    GABA, insan büyüme hormonu (HGH) üretimini uyarmada yardımcı olabilir.
    Çalışmalar HGH 'ın vucutda ki yağ yakımını arttırdığını göstermiştir. HGH aynı zamanda güçlü kas geliştirme etkileri bilinmektedir. HGH artırılması vucut geliştiriciler için kesinlikle iyi bir şeydir.
    HGH yaşla birlikte doğal olarak azalma eğilimi gösterir buda yağ kaybını zorlaştırır.
    GABA'nın bu kadar popüler hale gelme bir nedeni budur.
    Diğer çalışmalar, hastaların GABA kullanımında vücudun döngüsü düzenlediğini ve bu hastalarda çok daha canlı rüya gördüğü rapor edilmiştir.Gece iyi bir uyku almak ve daha fazla dinlenme ilede gün boyunca daha fazla enerji yol açabilir . Yağ kaybı artması ve aynı zamanda kas büyümesine teşvik etmesi söz edilen enerji artışına yol (Ne diyor tam emin değilim)Kullanım: Bir yetişkin için diyete ek olarak, su veya meyve suyu ile uykudan 30 dakika önce 4 ons su ile (yaklaşık 120ml olmalı) 3-5 gram gaba ile karıştırılır.
    GABA nörotransmitter özellikleri, bazı kişilerin kısa bir süre Gaba aldıktan sonra deri ve / veya nefes darlığı hafif bir karıncalanma karşılaşabilir.. Bu belirtiler hızla azalır, ve bu Amino Asit'in karakteristik özelliğidir. ''

maietnigri, cpt333, hasanugure ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ediyorum yardımcı oldu.

5. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    bu ürün türkiyede niye satılmıyor ve limsenin haberi yok?

6. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Türkiyede hiç bir supplement markette bulamadım bu ürünü ya. Meter Mevsimler çok övdü bu ürünü. Denemek istiyorum açıkçası

7. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Yurtdışında 12-13dolar olan ürün türkiyeye getirtenler 80tlden satıyorlar kara bak

8. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    meter sitesinde satışını yapacakmış gabanın başka övdüğü bir ürün hatırlamıyorum birde fıstık ezmesi tarzı onunda satışını yapacak :)

9. mertgvn

mertgvn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dymatize-GABA yı arjinin ve tribulusla combo yapmak iyi bir fikir gibi duruyor. Bu GABA meterlerin sayesinde duyuldu gibi birşey onceden kimse birşey bilmiyordu… Kullanan hiçmi yok bu ürünü :) fikir edineydik iyiydi..

10. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    gaba bana kalırsa gabaya 80 tl vermektense iyi bir aol alırım daha ya da gh-max alırım o da olmadı evde şu an yaptıgım gibi yatmadan 3gr glutamin 1.5gr arginine devam ederim daha iyi.40-50tl falan bulursam alırım o ayrı,yurt dısı fiyatı 26tl

11. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    gabanın meterin övdüğü kadar bişey olduğunu sanmıyorum. meter işi ticarete dökecek kanımca.tamamen şişirilmiş bir ürün gibime geliyor.

12. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    2 kutu aldim ebaydan ikisi toplam shipping dahil 100tl ye geldi urun 5-15 mart arasi gelicek kullaninca burdan paylasirim deneyimleri arkadaslar

13. kelly_1

kelly_1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    yurdışından supplement getirtmrk yasak değil mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2014 ---
    hocam 80 tl ye nerede satıyorlar?

14. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    yurtdışından getirenler var özel olarak o kişiler satıyor

15. kelly_1

kelly_1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bende bugün o tarz bir kişiden 100 tl fiyat aldım

16. exsisman

exsisman Forum Kurdu

Beğenileri:
    780
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    GABA ya bugün basladim (body-attack). Markalarin o kadar farki yok sanirim.
    3 kapsülden aldiktan sonra 3-4 halsizlik oldu. (yabanci forumlarda ayni olayla karsilasanda var)
    Cogu kisi üründen memnun. Tek negativ olan geceleri kabus görmeleri :)

17. mertgvn

mertgvn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    MP nin bulletprof ürünü vardı eski içerikli onu kullanmıştım içerisinde gabada vardı ama aman aman miktarlarda degil .. Bende kabus görüyordum işin acıgı o ürünü kullandıgımda ama 1 ay boyunca kullandım etki gördümmü hayır .. Yüksek miktarda gaba alımı sonucu ne gibi degistirebilir merak etmiyor degilim

18. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    meter e kalsa genetiğm cok iyi naturelım dıo ılk once o bozuk türkcesını düzeltsın o nasıl para kazanırım derdınde herkese yardmcı olcakmıs bıde

19. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Kac senedir spor yapiyorum saf gaba almadim eksiginice gormedim acikcasi :) arkadaslar meter satmadigi urunu ovmez.15 dolarlik urunu 200 liraya satmaya calisiyor neymis naturelmis.Ben boyle birsey idda etsem 4 ayda bir test yaptirip koyardim siteme kanit olarak :) zaten komplex post workoutlarin cogunda gaba var cok isteyen onlari kullansin daha iyi verim alir diye dusunuyorum

UfukArda bunu beğendi.
  20. emirkaynak

emirkaynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Dj
    Yer:
    Istanbul
    Selam arkadaşlar aslında gaba denemek istediğim bir ürün satan birilerini tanıyan varsa beni yönlendirirse sevinirim

Sayfayı Paylaş