Dymatize Elite Mass anabolic gainer ve YARDIM

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve umitp tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umitp

umitp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba 1,90 boy 94 kg hafif gobekli birisiyim bir suredir vg yapiyorum.sehir disinda ogrenci oldugumdan beslenmeme cok fazla dikkat edemiyorum buda bana spor esnasinda guc kaybi yasatiyor.cardio ve agirlik calismalarini hergun yapiyorum dolayisiyla basladiktan bir sure sonra cok kuvvetsizlesip agirliklarda yeterli verimde calisamadigimi dusunuyorum.spordaki hocam gerekli besin takviyesini yapabilmem icin dymatize elite mass hi-protein anabolic gainer onerdi ve bu urunu satin aldim henuz kullanmaya baslamadim.cok fazla kilo aldirirmi acaba bu urun bana eger aldirirsa bu yine gobek ve cevresindemi olur yoksa gelismem ve kaslanmam hizlanip kiloyu o sekildemi alirim. yardimlariniza ihtiyacim var ve onerebileceginiz beslenme ve calisma programlarini ogrenmek isterim. vakit ayiran herkese simdiden tesekkurler

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    biraz konu dısı olacak ama dymatize Türkiye de satılmıyor nerden aldın?

3. umitp

umitp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kibrista yasiyorum ogrenci olarak buradan aldim.guzel bir urunmudur bilginiz varmi? birde 4 scoop adiyla olceklendiriliyor nedir bu scoop kasik hesabiyla kaca denk gelir

4. Gattuso08

Gattuso08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kıbrısta yaşıyorum Elyede kalıyorum Kıbrıslıyım 95 doğumluyum kendim kullanmadım ama arkadaşım kullandı sadece çalıştıgın bölgeleri büyüldür ve cok yararlı bir destekdir örnek veriyorum kolların 45 cm ama 37 cm kende aynı ağırlıklar kaldırıyordun simdide aynı kollarının boş oldugunu gösterir bu ve bu takviyeyle doldurulur ama eğer buda kesmezse seni Kraetin alabilirsin o da yararlıdır...

Sayfayı Paylaş