Dymatize Elite Casein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sanırım ürünü benden başka kullanan yok forumda yorum gelmediğine göre :) kutum bitmek üzere gerçekten çok verim aldığım bir üründü sanırım beni 15 gün daha idare edecek kadar kaldı ancak ben yeni kutumu şimdiden sipariş verdim gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir ürün.
    Tad:10üzerinden 9
    Kıvam(suda çözülmesi): 10 üzerinden 7.5
    İçerik:10 üzerinden 9.5
    Sonuc: Tamnin edici. 10 üzerinden 9
    Ürünü değerlendirecek olsam puanlamam bu şekilde olurdu.

VENGEANCE bunu beğendi.
  2. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    benimde severek kullandigim bir urun ikinci kutusuna basladim tadi gercekten harik adenilebilecek seviyede

suan kurde oldugum icin isi arabartip iki olcek seklinde kullaniyorum cikolata tadi keskinlesiyo kullanacaklara sidetle tavsie ederim :)

diger caseinlere nazaran 150 tl fiyatida cok uygun geldi bana

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Arkadaşlar 1. kutumu bitirdim. Ürünü 2 ay kadar kullandım.

Şimdi tekrar casein alacağım ancak yeniden hangi ürünler var diye aradım araştırdım.

Sanırım bu kadar iyi içerikli bir ürün bulmak zor.

Ürünü değiştirme konusundaki kararımı ise içerisindeki oranların belirtilmemesi aldırdı.

Ürün içinde 10 Gram Bcaa 5 Gram Glutamin diyor kutusunda ama Amino asit profili mevcut değil.

Ama kullanılacak bir ürün.

Saygılarımla...

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Benimde kullandığım bir ürün. Valla fiyat olarak çok uygun gidip diğer ürünleri alacağına bununla devam et. İçeriği de cidden iyi yani kötü bir ürün değil

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    şu dubai işi olmasa bende çok seveceğim bu ürünü.ancak casein konusunda bundan başka alınacak bir ürün yok çünkü çok pahalılar.bunun fiyatı uygun.dübai olmasından ihtimal. @mehmetanil dymatize den aylık ne kadar maaş alıyorsun :D

6. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar casein yani kalsiyum oranı en yüksek multipower formula 80 dedir hani şu kımsenın yuzüne bakmadıgı ufak torbalarda toplam 720 mg calsıyum oranı var bunun yanına yaklasacak varsa soyeyın ama rakip demesekde optımum casein ondan sonrada dymatıze caseın gelir he bu arada kullandıgım protein tozu glutamın ve bcaa da şu anda dymatızedir sevgilerimleeeee

Son düzenleme: 30 Aralık 2012
  7. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünü yeni aldım (rich chocolate) ilk defa casein kullanıyorum sormak istediğim bir şey var.

Ben 200 ml yarım yağlı sütle karıştırıp içiyorum yalnız o kadar çalkalamaya rağmen tam olarak çözülmüyor, içerken leblebi tozu gibi ağzıma küçük küçük tozlar geliyor ve tadı da leblebi tozuna yakın :) acaba leblebi tozunu casein diye giydirdiler mi bana :) Bu ürünü sütle karıştırıp kullanan arkadaşlar tat ve karışma konusunda deneyimlerini paylaşabilirler mi?

8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Casein powderlar su ile alınıyor yatmadan once. Topak konusuna birşey diyemicem ama kullanım doğru olsun diye yazayım dedim.

gogogokhan bunu beğendi.
  9. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Fiya artmışnı arkadaşlar bu ürünün 909 gr 99 tl sanırım?

10. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Bende aldım. bu gece itibariyle kullanmaya başlıyorum.

11. RespectMyPower

RespectMyPower Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    200 ml az geliyor 300 ml yarım yağlı süt ile kullanıyorum ben topaklanma gibi bir sorun olmuyor o zaman tat olarakta fazla bir fark olmuyor 200 ile 300 ml arasında

12. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Dexter_Morgan'ın dediği gibi suyla içiyorum artık. Tat olarak sütle arasında hemen hemen hiç bir fark yok bildiğin leblebi tozu tadı geliyor :)

RespectMyPower senin kullandığın ürünün koku ve tadı nasıl?

Birde ölçekten su dolu shakera döktüğüm zaman caseinin şekli bozulmuyor resimdeki gibi. Sizin kullandığınız ürünlerde de aynı bu şekilde miydi?

13. RespectMyPower

RespectMyPower Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Ben leblebi tozu gibi tat almıyorum açıkça söylemek gerekirse ve döktüğüm zaman kalıp halindede kalmıyor kokusu bende şu Bim'de satılan büyük paket içinde dışı çukulata kaplı olmayan gofretler var nerdese tamamen aynı o şekilde bir çukulata kokusu geliyor 200 ml sütte ne kadar karıştırırsan karıştır topaklanma oluyor ama 300 ml süte koydum zaman hiç bir topaklanma sorunu olmuyor.

14. KultiqinKhann

KultiqinKhann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    [​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Şuanki fiyatı 909gr 100 tl ilgililere duyrulur...

Son düzenleme: 12 Mart 2013
  15. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    arkadaşlar şu an universal casein kullanıyorum 1.800 gr olanında 55 servis çıkıyor acaba bu ürünün 1,800 gr kaç servis kullananlar bilgilendirebilir mi

16. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    iyi diyorsun güzel diyorsun da en iyi casein misellar kazeindir . formula 80 in içeriğine bi bak bakalım sodyum casein mi kalsiyum kazein mi eğer bu ikisinden birisi ise kalitesizdir çünki en iyi kazesin misellar kazein .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:01 ----------

The Strawberry flavour contains: Calcium Caseinate (63%) (Lactose), Milk Protein Concentrate (11%), Whey Protein Concentrate (11%), protein-enriched Whey Powder, dried Egg Albumin (2%), Flavouring (with Soya), Magnesium Carbonate, Maltodextrin, Sweeteners: Aspartame and Acesulfame-K, Beetroot Juice Powder, Vegetable Oil, Vitamin C, Niacin, Pantothenic Acid, Vitamin B6, Thiamin, Riboflavin. Contains a source of Phenylalain

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:04 ----------

sodyum kazeinat ve kalsiyum kazeinat denetüre olmustur yani kalitesi düşmüştür o yüzden piyasada miseellar olarak bi optimum bide dymatıze var weider bile kalsiyum kazeinatt

17. auth

auth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bende aldım elite casein'den. Yalnız şöyle. 1 ölçek alın yazıyor. Arkasında da 1 ölçek için 33 gr diyor.

İçinden çıkan ölçekte gram cinsinden bişey yok. Bi tarafından 0'dan başlayıp 2 oz'a kadar gidiyor. Diğer tarafında 0'dan başlayıp 60 ml'ye kadar gidiyor.

Ben şimdi nasıl alayım? 1 oz 33 gr'a tekabül ediyor mu? Lütfen bu konuda yardımcı olun.
    :(

18. brhmcr

brhmcr Guest

1 servis o elindeki olcek kadar...

19. auth

auth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama o da 2 oz oluyor. Şimdi google'dan baktım 2 oz 56.7 gr'a denk geliyor.

Benim 1 oz'u biraz geçkin koymam gerek sanırım. Madem böyle neden 2 ölçeklik ölçek koysunlarki oof :)

20. brhmcr

brhmcr Guest

1 scoop = 33 gram

Yani 1 olcek

Sayfayı Paylaş