Dyma-Burn Extreme

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve seytantuyu tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123

Dyma-Burn Xtreme - 120 ct

XTREME ENERGY...Our cutting-edge formula maximizes fat burning while helping sustain the high performance energy levels you need for an effective workout. But, unlike other fat burners, you avoid the crash that often follows their short energy spike. You really feel the burn, without the crash!

XTREME CONTROL...Available only from Dymatize, this high-tech formula features an EPX 200™ blend that can help you finally gain control over appetite, weight loss and energy. Better control means better results!

XTREME VALUE...As with every Dymatize product, only the purest, highest quality supplements are carefully selected and formulated for Dyma-Burn Xtreme. Make your fitness dollars work as hard as you do!

Also includes:
    CapsaTONE™ - proprietary blend with Raspberry Ketones*
    XanaTHIN™ - A strategic blend of methylxanthines that provides energy and metabolic support

Recommended Use: As an adult dietary supplement, take two (2) capsules before breakfast or morning exercise session, and two (2) more capsules at mid-afternoon. Initially, take half the recommended amount (one (1) capsule 2 times daily) for the first 7 days to determine your tolerance. Do not exceed 4 capsules per day. *For best results, use as part of a reduced fat diet and exercise program.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanan arkadaşlar oldu mu ? Ülkemizde de satışa sunulmuş bir ürün

3. MrGk

MrGk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Evet ben kullanıyorum 2 tane sabah iki tanede çalışma öncesi yaklaşık 30-40 dk önce.

Bence iyi Daha önce Cellucore HD de kullandım tr zor bulunuyor ve aşırı pahalı olduğu için gerek yok.

Tüm Thermogeniclerin mantığı aynı vucut ısısını yükseltmek ve bunu çok iyi başarıyor. Yan etkileri bende hiçbir görülmedi uykum normal altı saat uyuyorum.

Toz L-Arginine ile aldığımda isal yapabiliyor.

4. himen34

himen34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende bu üründen sipariş ettim ama nasıl kullancam.
    kahvaltıdan önce mi sonra mı
    bu ürünü alıp badi yapsam badiden sonrada whey proteile takviye yapsam. vücudumdaki yağlar gider kaslar meydana çıkar mı. 3-4 aydır badi yapıyorum.
    1.71 boy
    kilo 81
    yaş19 - 1994
    :shock:

5. Lakot

Lakot Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    ürünü kullandım, özellikle antreman öncesi alındığında çok faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Benim açımdam bu ürünnün tek kötü yanı diet yapmayı zorlaştırması oldu :)) idman sürelerim uzadı ama idman sonrası açlık kontrolu zorlaştı :)) sebebi ilaç değil di sorun bende :)))
    ilk kutuyu bitiridim ama diet pek başarılı olmadı :)))

6. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    1 Mart'tan itibaren kullanmaya başlayacağım inşallah... Yurdışı forumlarda eleştiriler gayet olumlu. Bakalım, deneyip görelim.

7. nedimyayla

nedimyayla Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün gerçekten başarılı. Daha önce hydroxycut hardcore kullandım. Lipo 6 da kullanmıştım. Şimdi dynmatize extreme burn de kullandım. Bence aşağı yukarı hepsi aynı. Orta derecede bir diyetle mükemmel sonuc aldım. Tabi ki bu da herkes de aynı etkiyi verecek diye birşey yok.

8. doritoch

doritoch Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü Ankarada nerede bulabiliriz? İnternette stok yok hiç bir yerde?

9. nedimyayla

nedimyayla Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü ankaradaki suplement bayiilerinde bulunacağını sanmıyorum. Bayiiler satışı az diye fazla satmıyorlar. Ben internetten almıştım.

10. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Ankarada bayv***** in mağazasında satılıyor...
    Bu arada sabah 2 tablet akşam ıdmandan 45 daka once 2 tablet alınıyorda. Sabah ki 2 tablet uyanır uyanmaz aç karınla ve arından yarım saat sonra kahvaltı seklınde mı . Yani universal animal cuts gibi mi işliyo sabah talbeti yutma sistemi ?

ADANALI1980 bunu beğendi.
  11. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Son soruya cevap gelecek mi ? PM den mi çözdünüz ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

12. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum unutmuşum ben bunu. PM den çözmedik ve cevapta gelmedi. Universal gibi kullanıyorum sabah aç karınla 2 tane. yarım saat sonra kahvaltı. oglen 3:30 da 2 tane atıyorum 4 de ıdmana başlıyorum

13. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Tsk cevap icin:) nasil gidiyor peki ? Izlenimin nasil urunle ilgili ? Ben de aldim az once.. Saat gec olmasa icip idman yapacaktim ama usendim bu saatte:))

noyanaktas bunu beğendi.
  14. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Bugün ürünü ilk defa denedim. sabah 8 de hergünki gibi kalkınca 2 bardak su içtim. 8.30da 2 tablet üründen içtim bol su ile.. 9da kahvaltı.. üründen mi bilmem ama acıkmadım.. saat14.30da 1 tablet daha aldım. 15te yemek yedim. 17de 1 tablet daha alıp yarım saat sonra idmana gittim.. 18dk cardio yaptım, düşük karbon diyetinde olduğum için heralde ki şekerimin düştüğünü hissettim, omuz-kol günüm olduğu için yarım kalacak diye üzülürken dumbell bench press 3*12 yaptığım 3 *25 oldu :) noluyor derken barbell e girim dedim ilk defa.. aynı ağırlıkla barbell bench press yaptım baktım tekrar 15 oldu.. tırstım bıraktım :)) toplamda 5kg attırdım ağırlığı.. baktım hiç zorlanmadan15 tekrar oldu.. tırstım gene bıraktım:) uzatmayım ama.. şınav hariç her harekette akıl tutucu bir performans artışı oldu.. piskolojik denebilir.. placebo denebilir.. neyse ne.. ben böyle placebo nun dş.ağını yerim :)))

Dr.Science ve noyanaktas bunu beğendi.
  15. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Geç gördüm dostum kusura bakma bu aralar yoğunum açıkcası. Teşekkürün için ben teşekkür ederim asıl. Gayet iyi gidiyor gözle görülür ahım şahım bir kilo kaybı yok tartıda ancak yağ oranımın azaldığı belli oluyor gün geçtikçe. Bu ürünü sevdim. İlaveten her sabah banko lavaboya çıkartıyor ( en azından bende böyle ) sabah 2 akşam 2 şeklinde almaya devam ediyorum. Kim nasıl etki yapıyor derse desin ben memnunum ve bana oldukça enerji veriyor kullanmaya devam edeceğimi düşünüyorum açıkcası. Kim ne derse desin;yani gerçekten ilaç 5 para etmez olsun sadece placebo etkisi yaratıyor bile bile olsa sonuçta işe yarıyor mu? Yarıyor ise verdiğin paraya değiyor demektir ha şu da var maddi imkanın rollantidedir ilaca para vermişsindir kendinden kısıp kendinden arttırıp; o zaman gereksiz para israfı gereksiz harcama derim ve laf etmeye başlarım. Onun dışında alıyorsan ve işe yaradığını beynende olsa düşünüyorsan işe yarıyor demektir. Benim mantığım ve düşünce şeklim bu yönde bu şekilde dostum

16. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    sabah 2 tablet kahvaltı öncesi.. akşamı anlamadım ama ? idman öncesini mi kastettin ? Bir de off günlerde nasıl alıyorsun ?

17. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Akşam derken evet idman dan yarım saat öncesini kastettim. Off günlerde ise sadece sabah uyanır uyanmaz aç karınla 2 tablet yarım saat sonrada kahvaltı şeklinde kullanıyorum. Off gunlerde sadece kahvaltı oncesı tuketıyorum sonrasında tuketmıyorum

18. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Anladım.. Saol kardeş :) ben 2 kahvaltı öncesi , 1 tane ögle yemeği öncesi, 3 saat sonra gibi antreman öncesi 1 tane olarak 2 gündür alıyorum.. Kutuda günlük 2 adet diyor.. Biz 4 gidiyoz nolcak bakalım :)))

19. nazlimerve

nazlimerve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlaf dymaburn aldim ve nasil kulanicagimi bilmiorm ilk once kilolarimi wermem gerek ouzfen basladm sabah ac karnina birtane aldm migdemde hafif yanma yapti ve sanki nefsm yetmiomus gibi
    Oldu pskiljikmi bilmiorm sizce kulanmaya dewam
    Edimmi ???? Yardimmm

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Merhaba, kutunun üzerinde günde 1-2 tablet diyorve kullananların çoğu sabah kahvaltıdan 20dk 30dk önce 1 adet ve spor yapmadan 30dk-45dk önce 1 adet olarak kullanıyor.. ağır ve yüklü idman yapanlar 2 şer adet toplam 4 tablet alıyor.. Senin durumunda 1+1 şeklinde daha uygun gibi.. Spor yapmadığın günlerde de sadece sabah 1 tablet şeklinde.. Mide yanması normal çünkü içinde acı biber var :)) metabolizmayı hızlandırdığı için elbette.. Miden hassas ise ya da acıyla aran iyi değilse sıkıntı yaratabilir.. Ben talcid alıyorum yanma olduğu zamanlarda.. Tavsiye ederim.. Elbette dediğim gibi miden rahatsız ya da hassas ise kendine işlence etmenin bir anlamı yok.. Kolay gelsin..

Sayfayı Paylaş