Duruş bozukluğu(resim var)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xlygan tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Kendim çapımda bütün bölgeler için program yaptım onu uygulayacağım bakalım yardımcı olanımız yok ne yazık ki pro konusunda

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ha bu arada face pull yapma şansım yok maalesef,salonda ytrli alet ve gereçler yok...

3. devid0155

devid0155 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Şapka takmanı öneririm.Benim kamburlugum daha fazlaydı 1 sene taktım takınca mecbur düz yürüyosun önünü görmek için.Şimdi dik duruyorum.Bide yüzme çok iyi gelir arada yüz(kelebek olabilir)...

Son düzenleme: 31 Ekim 2009
  4. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Kafa yapısından olsa gerek bana şapka hiç yakışmıyor :D ama deneyeceğim sağ ol

0nd3r bunu beğendi.
  5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    aynısı bendede var bende dik yürümeye çalısıyorum ama hep unutuyorum 1-2 ay göğüs çalıstıgım kadar sıtrtımada yüklenicem ve dik durmaya çalısıcam sırtım arkada kalınca sanki basenleride büyükmüş gibi oluyo insanın en yakın zamanda düzeltmem lazım kendimi saol konu icin banada yararın oldu :)

xlygan bunu beğendi.
  6. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Sırta sopa bağlama gibi bişey duymuştum bu nasıl oluyor bilgisi olan var mı ?

7. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmayı seviyorsan barfiks çek en sağlıklısı en doğrusu o zira ben öyle tedavi oldum :)

8. unkmys

unkmys Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bndede aynı sorun var ve senin resimdekinin 2-3 katı fazlası banada dik dur falan dendi ama gün içinde illaki unutuyorsun ve korse falan hikaye ben 1,5 ay falan önce 2 dumbell aldım evde bu sitedeki programlarla kendime bir program yaptım 1 ayı aşkın süredir sırt-kanat,göğüs,karın,kol falan çalışıyorum sırtımda gözle görülür düzelme oldu artık en azından dik durmaya çalışmadan vücudum dik duruyor yaza kadar bende çözmeyi düşünüyorum ben bu programı kilo alımı açısından yapmıştım o konudada 3 kilo alarak başarılı oldum ve sırtımı+kilomu düzeltene kadar devam edicem sana tavsiyem sırt-kanat için Latarelup,One arm dumbell rows ve superman hareketlerini yapman yaz geliyor bir an önce başla artık google görsellerden bu hareketlerin yapılışını bulabilirsin

not: bu arada latarelup hareketini yapmak insanı çok zorluyor onun için ben onu eğilmek yerine oturarak yapıyorum sende öyle deneyebilirsin ;)

9. ukonetsret

ukonetsret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok spor yap özellikle omuz hareketlerine özen göster mesela haftada 5 gün omuz çalış diğerlerini ise haftanın 7 gününe dengeli bir şekilde dağıt.

10. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ana aynı ben bak abi san söleyim sen kafanı geri çekme öle çok yorulursun belini ileri çıkar az cık sonra kafanı az geri çek düzeliyo ben öle yaparaktan düzeldim :D

Sayfayı Paylaş