Dumbell Ve Hareketler Yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Badlieofxxx tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Badlieofxxx

Badlieofxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Oncelile merhaba gogus ve kol kasi yapmak istiyorum kac kiloluk dambil almak lazim ve hagi hareketleri yapmam lazim

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , hemen imzamdaki facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.Aradığınız her soruya rahatlıkla facebook üstünden dönüş yapabiliriz.Hemde bilgilendirme amaçlı sayfamız aktiftir.Dumbella hangi hareketler yapmanız gerekli o konudada cevaplandırabilirim.

3. Prekils

Prekils Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hocam takılıp cıkarılabilen dumbell setleri var cok uygun fiyatlara. Bir bak istersen ekstradan internetten tonla hareket mevcut. Dumbell setinin yanına bir de barfiks demiri al, cillop gibi olursun :) Lakin her şey bir yere kadar. Sana önerin benim gibi ilk 4-5 ay evde ve dısarıda her sabah ve her aksam sınav,mekik,barfiks ve dumbell hareketleri yapman 3 er veya 4er setlerle. Yediklerine dikkat et protein almayı sakın unutma kızartma..vb gibi yiyecklerden uzak dur ve bos vaktin varsa cık dısarıya ve kos. Kolay gelsin, bir kac ay sonra kaslı fotolarını görmek nasip olsun ;)

4. cortex

cortex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo senin setlerine ve uygulamana bağlıdır. şimdi 10 kg derim başlangıç için çok gelebilir. 20-25 kg'luk çantalar mevcut onlardan al. Ekstra kilo sonra eklersin.
    En önemlisi hareketi doğru yapman ve hedeflediğin kası iyi çalıştırman.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş