Dumbell Sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 1352mert1352 tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 1352mert1352

1352mert1352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 15 yaşındayım bazı sitelerden toparladığım hareketlerle flexor hocamın ev antremeanıyla birlikte bir programn yapdım bence güzel oldu ama tek sorunum dumbell param olmaması haliyle ve yakınlarda zaten bir spor mağazası yok olsada alamam :D Kendi çapımda yapabileceğim bir dumbell biliyormusunuz yani evdeki malzemelerle 1.5 lt lik şişelere kum doldurarak felan yardımlarınızı bekliyorum:confused:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Forumda arama yapmani ve kurallara uymani tavsiye ediyorum.

5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

3. 1352mert1352

1352mert1352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    özür diliyorum hemen düzeltiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:51 ----------

brhmcr yardım edicekmisiniz?

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. 1352mert1352

1352mert1352 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bidaki sefere daha dikkatli olmaya çalışacağım iyi günler.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Forum kurallarini okumani tavsiye ederim.

10.5. Teşekkür etmek için üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonu”nu kullanmalısınız. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Aynı konudan kaç tane açacaksın daha?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş