Dumbell plaka seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vahitk tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. vahitk

vahitk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende delta marka parlak kromlu 20 kg lık set var (4x2 kg ve 8x1 kg şeklinde). Yavaş yavaş arttırmaya ihtiyacım var.
    şimdi 4x5 kg almak mantıklı olur değil mi?

bir de satılan ayrıca gördüğüm siyah ve gri dökümler var. hangisi daha iyidir. (siyah için eli boyar demişler?)

2. vahitk

vahitk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mudur arkadaşlar bir fikir?

4 tane 5 kg siyah döküm ağrılık 90 tl ya buldum, nasıl uygun mu, alayım mı?

3. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşm bence öncelikle ağırlık arttırımı tavsiyesi için spor geçmişini nasıl başladın kaç aydır yapıyosun kaç derecede arttırdın gibi bilgileri yazarsan buradaki profesyonel arkadaşlar daha detaylı bilgi verirler diye düşünoyorum.Ama renginin farklı olmasının bir farkı olmaz sadece görsel olarak fark olur.Önemli olan gramajıdır.

4. 6Bullets

6Bullets Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    90 tl normal fakat birazdaha ucuzunu bulabilirsin döküm plakaların kgsi neredeyse heryerde 4tl. buda demek oluyorki 5kg=20tl 4x5kg=80tl

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Pahali olmuş tavsiyem internetten alma sakın. İnternette fiyatlari uçurtuyorlar. Dökümler kilosu 5-6 tl internette. Ben ankarads oturuyorum kızilayda spor malzemeleri satan magazalarin oldugu carşi var. Oraya gidip elden almak esnaftan almak en iyisi. Kilosu 3 tl ye aldim kredi kartina. Birde 6 taksit yaptirdim biraz dil döktürdü ama olsun :) gercektrn internette çok çok abartiyorlar 2-3 tl sana normal gelebilir fark. Ama kilo hesabina vurunca pahaliya geliyor

internette kilosu 6 tl dökümlerin. 60 kg x 6 =360 tl birde bunlarin kargo bedava değil. Kargoyuda sen ödüyorsun oda 100 tl civari tutar aģir oldugundan. Kargolar kg hesabina calisiyor. Hatta dha fazla kargo tutar. Kargoda eklesen çok olur fiyat.

Elden alirsan esnaf oldugunda konuşabilir fiyat indirebilirsin . Ben 3 tl aldm kilosunu . 60x3 =180 tl kargo filanda gerek yok arabasi olan bir arkadasina dersin gider alir arabaya atar getirirsiniz. Tek basia araba yoksa tasimays kalkma biz 2 kisi 60 kg tasidik ama 5 adjmda bjr durduk 3 gün ağridan yataktan kalkamadim. Araban yoksa adamla konus 20 kilo al götur bida gel git yap.

Uzun oldu ama son tavsiyem kesinlikle kum dolu vinly kaplama alma . Ve internetten alma.

6. vahitk

vahitk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dedigim gibi elden al esnaftan. Başlangic icin 60 kg alsan yeterli ama bikaç ay sonra yetmemeye başliyor. Benim 2 ay oldu alalı. Agirliklar az gelmeye basladi squat deadlift benchte falan.

Sayfayı Paylaş