Dumbell ile plaka uyumu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enya tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir kaç gündür bar filan arıyodum bide plakalar. İstediğim bar yani halteri buldum plakalarıda aldım. Bar ile plakalar uyumlu gayet hiçbir sorun yok. Dumbell alıcaktım aldığım yerde döküm plaka yapılabilen dumbell dan yokmuş. Bende internetten yada başka bir yerden alıcam. Carefour a baktım 40 tl sadece 1 tanesiydi. Tabiki de almadım. İnternette sadece 1 tanesi 20 tl di. Neyse şimdi ben bar ile dumbell ı değişimli kullanıcaktım. Yani mesela bar ile işim olduğunda dumbell ın ağırlıklarını çıkarıp bar a takıcaktım. Ama aldıktan sonra farkettim benim plakaların dişleri yok yani ortasında delik tırtıklı değil. Ama dumbell ların hepsinin plaka takma yerleri dişli yani tırtıklı peki benim bu tırtıksız plakaları tırtıklı dumbell a takamazmıyım ?

Bu örnek dumbell

Buda benim plaka nın örneği

Not: Konunun yeri yanlış ise tanışırsa sevinirim

2. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    sorun yok.o dumbell in ustunde civata tarzi birsey var.onunla plakayi sikistiracaksin

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    aynen yıldız şeklinde değil mi ? hani sorun olur filan diye düşündüm bide o sitede 2 tanesi plakasız 40 lira ama 20kg lık dumbell 50 tl acaba gidip 50tl lik olanımı alsam :duh

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:12 ----------

Başka bilgisi olan yok mu ?

4. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Ağrlık plakalarının delikleri tırtıklı olmaz zaten. İç dairenin çapı ayarlıdır ve o bardaki 'tırtık' lara sürtmeden takılır-çıkarılır. O yıldıza benzer civatayla da sıkıştırırsın o kadar.

20 kglık dumbbell dediğin set olabilir. Takmalı çıkarmalı olmayabilir. Ortası kauçuk kaplama olabilir (sakın alma, ağır kilolarda parçaladım hep)!. En iyileri bu resimde gösterdiklerin.

5. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler benim aldıklarım siyah renkti aynı o griye benziyo. Ortası kauçuk kaplama almayayımmı ?

6. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    hayır dumbbellar kauçuk kaplama olabilir diyorum. Dumbbelların ortasından bahsettim, tutacağın yerler. Neyse, al sen kafana göre. Biraz çalış daha sonra memnun kalmazsan birşeyler bakarız.

Sayfayı Paylaş