Dumbell Curls ile alakalı set problemi? Yardım lütfen...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ErhanDamarlı tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ErhanDamarlı

ErhanDamarlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;

16 yaşımı doldurdum 1.77 boyundayım kilom 68, biraz daha fit ve kaslı bir vücut istiyorum, dumbell ile çeşitli hareketler, şınav mekik vb. egzersizler yaparak evde çalışıyorum, daha 3 hafta oldu çalışmaya başlayalı, ben kollarımın biraz daha hacimli olmasını istiyorum... Forumu araştırdım ve hacim için az tekrar çok ağırlık gerekli diye okudum... Benim elimde 8 kilo luk dumbellar var. Bunlar hacim için yeterli olur mu? Çalışma da tekrarları nasıl yapayım? 8x3 olarak düşünüyorum, yeterli midir yoksa fazlamıdır, yardımcı olun lütfen :)

2. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Forumu araştırdım diyorsun ama sorduğun soruların hepsi zaten forumda mevcut.8 kilo ağırlık ilk etapta yeterli olabilir ama daha sonra arttırmak zorundasın.Tekrar aralığı forumda defalarca yazıldı çizildi hatta sitenin bu konuda bi makalesi bile var.Nasıl forumu araştırıyorsunuz merak ediyorum doğrusu.

3. ErhanDamarlı

ErhanDamarlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çoğu başlığa bakmıştım ama bulamadım...Neyse
    elimde ayrıca 5 kiloluk dumbellarda var, acaba onlarlada 15 erden 2 set yapsam hacim için iyi etkili olurmu?

Sayfayı Paylaş