Dumbell Alıcam Fakat Kaç Kiloluk Almalıyım Özelliklerim İçerde

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmetalicetin tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mehmetalicetin

mehmetalicetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arakdaşlar abilerim yardımınıza ihtiyacım var dumbell alıcam azıcık kas yapıp vücudumu toparlıyacağım çünkü azıcık zayıfım yaşım 13 kilom 37 boyum 1,55 en azından kol ve göğüs yapsam yeter kaç kiloluk dambıll almalaıyım iki tane alıcam ?

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    gidip basketbol oynasan futbol oynasan yüzmeye gitsen en iyisi

3. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşa katılıyorum 13 yaş için henüz erken yüzmeye git

4. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    erken falan değil bu sporu yapmak istiyorsan al bir dumbell seti başla ilerde bu yüzmeye git futbola git diyen tipleri 18 yaşında böcek gibi ezceksin emin ol

5. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Kilon çok düşük o kiloyla 10-15 kilo kaldıramassın gibime geliyor.
    Adını vermiyim reklam olmasın internetteki bi alışveriş sitesinde farklı ağırlık takılan bi set varı. İçinde çoğu ağırlık var onu alırsan hem şimdi hemde ileride çalışabilirsin.

6. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bizde bilirdik daha 13 yaşında vg'ye başlamayı ? 13 yaşta vg tavsiye eden olmadı bize ve iyiki o yaşta başlamamışım şimdi geriye takıp diceksin temel atsın.O yaşlarda temel atmak için vücut ağırlıgıyla bile çalışması yeterli enazından biz öyle yaptık zararını gormedik :)
    yüzme zaten tüm vücut kaslarını çalıştırıyor , 98'li arkadaşım var 2 senedir yüzme branşında çok güzel bir temel yaptı görsen yüzmeyemi gidiyor body'emi anlayamazsın.
    Arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim boş hayaller kurdurma sen yanılmışsın başkalarını yanıltma :)

7. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Bende senin yaşında başlamıştım,herkes başlama demişti ama ben dinlemedim başladım iyi ki de başlamışım.
    4 kiloluk dumbell sipariş etmiştim ama 8 getirmişlerdi,mecburen 8 kilo ile başlamıştım 2 elimle bir tanesini zor kaldırıyodum.Sonra barfiks barı aldım derken geliştim falan filan derken yazın spor salonuna başladım şuan bicepsim yaşıtlarımın çoğuyla kıyaslanamaz bile.

Sana tavsiyem 2 tane 3 kiloluk dumbell al bir tane de barfiks çekmek için bar al

8. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    yüzmeye giden arkadaşım var genç yaştan beri yapıyor derece bile yaptı
    kardeşim inan çocuğun vücudu öyle sağlam öyle güçlü ki kanatlar kollar önkol omuz biz vücut geliştirmeye giden güya onun 2 katı 2 kişi onu yatıramıyoruz bizi ters düz ediyor
    ha ille vg diyorsanda alıp dumbelları kol göğüs çalışsan nolacak bicepsler iyi olur göğüs alacağın dumbellarda gelişmez pek vücut geride kalır kola oranla

9. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende onu anlatmaya çalısıyorum geride kalıcak kadar bir gelişme yapabilirmi bilmiyorumda.
    13 yaşında biri için vg erken yüzme onun için süper bir temel olabilicekken adam dumbell al onları dinleme diyor böyleleride var :)

Sayfayı Paylaş