1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Dumbbell'siz ve Barbell'siz 1.5 aylik vucut calisması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve northern tarafından 7 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. Kayser Soze

Kayser Soze Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maddi sebeplerden ötürü salona gidemeyen arkadaşlar istanbulda İSMEK in ücretsiz fitness kursları var ben gidiyorum ve gayette memnunum, düşünebilirsiniz araştırın google dan saygılar..

2. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    eksiklerin çok ama 1.5ayda üstelik evde bravo diyorum ama salonda çalışsan tam süper olacak başarılar dilerim

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    sirkecide döküm flanşın kilosu 1,7 ytl barda 23 ytl .mermerlerin kilosu birbirine uymazki hemde çok yer kaplarlar.

4. northern

northern Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    :eek: arkadaslar ben o islere hiç girmeden direk Eve dumbbell seti almayi düsünüyorum uygun fiyatlı barbell ve dumbell setleri var..Ise gittigimden dolayi her gün salona gidemezsem onlarla calisabilmek icin...Fiyatları sanırım en fazla 100 ytl falan oluyor..yada 150 artik bütün parayı oraya harcayacaz :) su an 74 kilyoum sanırım 80 kilo gibi birseyler olmalıyım öyle degilmi 183 boya?
    Olabildigince cok yemek yiyorum birazcık daha kütle yapsam daha iyi olacak gibime geliyor....Bir an conce gelistirmek istiyorum insan sabredemiyor..!Birde sabah kalktıgım zaman kaslarım daha belirgin daha siskin oluyor antrenmandan sonra daha inik gözüküyor :S Ays onunu iple çekiyorum..

5. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Resimlere bakılırsa çok iyi bir vücut olacak gelecekte.

6. northern

northern Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaslar ara ara yaptigim calismadan sonra amatorce resim cektim ve yolliyim dedim artik bana bir degerlendirme yaparsınız, pek kasmadım kendimi 2 günde bir 45 dakika falan calistim yine amator aletler ile salona gitcek vaktim olmadıgından calismaktan...Hepinize sevgiler

saygilar

7. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende evde calisarak basladim 1.5 yil ev calismasi yaptim dumbelllar ile ama arkadaslarin dedigi giib biyere kadar gidiyor, 5kglar hafif gelmeye basladiginda daha fazla set yapiyordm 3x30 gibi curl yapiyodum bilincszce yaptigim icin pek bi gelisme olmamisti ama son 5 aydir bu isi arastirmaya basladim bi tane z bar almaya krar verdim 2 tanede artirilabilir agirlikli dumbell aldim 4 ay siki ev calismasi yaptm kollar filan daha iyi oldu ancak gogusler hep eksikti ne yaptysam orantiyi yakalayamadm ve salona yazilmaya karar verdim 1 aydir gidiyorum ve goguslerde acayp fark oldu aynaya bakinca sasiriyorum tavsiye ederm dostum. mekikleride ihmal etme hergun yap

8. northern

northern Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş