dudaklarımı ortadan ayırmak istiyorum

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve iLLeqaLKinq tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar benim dudaklarım durmadan kabuk yapıyor ve krem sürmessem bi yerden yarılıyor ve orası durmadan yanıyor ve kabukları koparttığım zaman o yarılan yer biraz rahatlıyor ama bu sefer koparttığım yerler açıkta kaldığı için oraları yanıyor. yazın bile kuruyup çatlıyor. ne önerebilirsiniz ?

2. brky97

brky97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanların kullandığı dudak nemlendiricileri işine kesinlikle yarar ayrıca bol su cilt kurumasına engel olur , su içmek için susamana gerek yok canın sıkıldıkça iç kalıcı çözüm olur :)

3. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    su durmadan içiyorum krem geceleri yatmadan sürüyorum olmuyor genetik galiba artık ölene kdar böle nabalım :D

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Benimde öyle oluyo ama sadece kışın oluyo . Hatta o kadar kuruyorki güldügümde kanadığı felan oluyodu :D Dudaklarını ıslatıp dışarıya çıkma rüzgar felan vurdumu felaket oluyo . Onlara dikkat et krem sür işte :D

5. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Shea yağı sürün bol bol.(Zaten o dudak nemlendiriclerin içinde de vardır biz saf halini kullanıcaz) Hatta hindistan cevizi yağı ile beraber karıştırılınca daha güzel oluyor. Yanlız dikkat edin ikisi de butter yani katı formdadır. Sıvı hele de kokulu ise sakın almayın bunlar likit parafin oluyor. Shea yağı ellere, dizlere, dirseklere hatta ayaklara da çok iyi gelir. Çok güzel nemlendirir, besler , yumuşatır. Birde o yaralarla oynama, koparma. Vücut kendi kendine kabuk bağlar kendine kendine o kabuğu atar.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Temmuz 2013
  6. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ruj çal kardeşim sana saçma gelebilir ama genellikle dudagı çatlayan kişiler ruj çalar.

Sayfayı Paylaş