DTP antrenmani.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve noahsystem tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle yaklasik 9. Ayim bu ay ve son 2 aydir gethin'in 12 haftalik antrenman programini uyguluyorum 8. Haftasindayim ve dtp setlerini koymaya baslamis sorum su ki dtp bildiginiz uzere 50-40-30-20-10-20-30-40-50 diye giden tekrar sistemi var ve set aralari 45 sn. Kilom 67 yag oranim %15 boyum 1.78 ve bulk donemindeyim karbon alimim yuksek yani fakat cok tekrarli bu sistem kaslarima zarar verir mi ? Cunku cok tekrar az kilo antrenmani bulktan ciktiktan sonra yapiyorlar ayrica bu antrenmanda ornegin yana acis hareketi diyelim 50 tekrari ben ancak agirliksiz yapabilirim cunku maksimum 10 tekrarda cikabildigim kilo 7.5 bunu da goz onunde bulunsurursak bu programin bana kazanimi olur mi? Tesekkuler.

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    DTP bende yaptım kris gethine güvenirim adam bb camiasında bir numaradır, omuz DTP'si çok fena, dişleri fırçalayamadım o gün..

3. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Salon hocam cok tekrar zayiflama doneminde kaslari parcalamak icin yapiliyor kas kutlesine zarar verir dedi biraz cekimser yaklastim bu yuzden

Sayfayı Paylaş