Dren Tecrübelerim!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cccaann06 tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. cccaann06

cccaann06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Herkese selamlar,

1 hafta kadardır MHP nin ürünü olan dren isimli supplement'i kullanıyorum ve bunu yoğun cardio, diyet ve yüksek tekrarlı defination idman programı ile destekliyorum ve 1 hafta içinde 75 kg den 65 kg ye düştüm buna yağ, su ve kas kaybıda dahil fakat kas kaybı minimum seviyede çünkü diyetimden protein eksik olmaz bu supplement gerçekten metabolizmayı aşırı hızlandırıyor daha önceden clen, efedrin, hydroxycut gibi tüm ilaçları denememe rağmen en etkilisi bu gibi geldi bana. Daha bir hafta oldu önümüzdeki günler içinde önceki ve sonraki fotoları da ekliycem ve burada tüm etkilerini paylaşıcam sizinle. Önerisi olan buraya yazarsa çok sevinirim. İyi günler.

2. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftada 10 kilo verdin ve kas kaybın min. düzeyde oldu yani ?

3. cccaann06

cccaann06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Merhaba, Kafadan atmıyorum ölçüm yapılıyor her hafta. Vücut yapım biraz farklı daha önceki yıllarda da kilo verirken aynı şekilde gene 1 hafta içinde veriyordum kilonun büyük kısmını metabolizmam normaldede hızlı. Fakat bundan sonrası çok yorucu ve zor oluyor canım çıkıyor 3-4 kilo vericem diye.

4. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Kilon 140ten 130a olsa tamam diyecemde 75ten 65 e nasıl indin :)Proteini yüksek tuttum diyorsun çok kas kaybı olmasa gerek.hadi 2 kilo su atmış olsan 1kilosu kas.Ufak bir hesap yapalım Kıstığın her 3500 kalori yarım kilo yağ yapıyor.7 kilo yağ için yaklaşık 49.000 kalori kısıntı yapman lazım.Resimdeki sen isen max 1 yıldır body building yapan bir adam görüyorum.günlük ihtiyacın 3000 kalori filandır.Hiç birşey yemesen kısabileceğin max kalori 3000*7=21.000 kalori yapıyor.

Hadi bize anlat bakalım :)

SEZER YZL bunu beğendi.
  5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    maalesef uzulrek soyluyorum kı cogu su ve kas kaybı

bır ınsanın 1 kılo saf yagı 1 ayda yakması bıle buyuk bır basarı sayılırken 10 kılo cogu yag yaktım demek bıraz yanlıs olmus

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=192056&postcount=5

forumdan bır arkadasımızın yaptıgı cok guzel bır hesaplamayıda buaraya eklım

cccaann06 bunu beğendi.
  6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Dietlerde proteini kesmemek demek kas kaybının olmacağı demek değildir. Kasın yapı taşını protein; yani aminoasitler kabul etsek, o yapılanma işlemini gerçekleştiren de karbonhidratlardır. Yani protein tuğlaysa karbonhidrat da harçtır, çimentodur. Bence sen felaket su kaybettin. Su kaybedince kaslar daha bir dikkat çekiyor. Kas da gitti ama suyla beraber gittiği için sen küçülmeyi anlayamadın. Aslında yine de başarılısın. Dietinin ne kadar ağır olduğunu da anlayabiliyorum; İrade ister böyle bir dietin altına girmek.

Son düzenleme: 30 Mayıs 2009
    cccaann06 bunu beğendi.
  7. cccaann06

cccaann06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Yorumun ve sorun için saol:) 9 yıldır spor yapıyorum yaklaşık 12 yaşından beri spor hayatım boyunca futbol oynadım, basketbol oynadım, 2 sene lisanslı boks yaptım, amerikan futbolu oynadım, yüzme yaptım ve bunları yaparken ağırlık antremanlarını hiç aksatmadan yaptım ve hep power çalıştım hatta spor'a başladığımdan beri genelde 4-5 tekrarı geçmeyen idman programları ile çalıştım. yorumunda maksimum 1 senedir bb yaptığımı zannetmişsin fakat düşündüğün gibi değil aslında bu kadar kilo vermek istemiyordum fakat omzum sakatlandı ve ağır kaldıramamaya başladım. Bende bu şekilde define olmaya karar verdim 2 hafta kadar önce. sonra idmanlarımı değiştirdim çok çok yüksek tekrarlı çok çok hafif kilolarla çalışmaya başladım. Sorularının cevabı, 1. ben günde üç buçuk saat spor salonunda çalışıyorum ve hergün gidiyorum. Yorgun olduğum günler bir buçuk normal olan günler iki saat cardio ve tekrarlı ağırlık idmanı yapıyorum. 2. Hiç birşey yemeyerek değil yağsız tuzsuz şekersiz karbonhidratsız besleniyorum. 3. Yeni aldığım drenbuterol adlı ilacı kullanıyorum. Ve herzaman bir hareket var hayatımda günün yarım saati bile oturmuyorum. Şimdi gelelim bünyeye, bünyem normalde çok hızlıdır. Çok çok ekstrem durumlar hariç fazla yemek yesem bile kilo veririm. Bu kiloyu verdim ve ölçümleri yaptırdım. İsteyen inanır, istemeyen inanmaz ben kilo verme konusunda bir kaç tecrübemi paylaşmak için açtım bu konuyu. Buralara yalanlar yazıp milleti kandırmak için değil. Bu şekilde küçümser tavırla yazılan sorular beni yalancı çıkarmaya yönelik diye düşünüyorum. Lütfen DAHA SAYGILI olalım.thums:

8. cccaann06

cccaann06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Yorumun için ve açıklama tarzın için ekstra teşekkür ediyorum hayret alaycı konusmamıssın Sitedeki bir kaç kendileri yapamadığı şeyleri başkalarıda yapamaz diye düşünen insanlar gibi. Hayırlı günler.

9. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    burda kımse ne alaycı bır tavır takınıyor nede kendı yapamadıgı seylerı baskası yapamaz dıye dusunuyor

burda baslık acan sensın baslık neden acılır yorum almak ıcın eger yapılan yorumlar terslenecekse o zaman baslık acılmamalı yada saygı cercevesınde cevap verılmelıdır

1 haftada 10 kılo yag yaktım dıyorsun bunun neresı ınandırıcı yada bunun ne kadarı yag

bak gel bırlıkte bır hesap yapalım
    gunde 210dk ıdman yapıyorum demıssın bunun 120dk kardıyo gerısı agırlık calısması

2 saat kardıyoda ortalama 1200kcal yaksan haftanın 7 gunu kardıyo yapsan
    1200*7:8400kcal
    90dk agırlık ıdmanı cok tekrar ortalama 500kcal yaksan
    500*7:3500kcal
    gunde 500kcal programdan kıssan
    7*500:3500kcal
    aldıgın supplementt dedıgın gıbı cok ıyıyse gunde 500kcal hızlandırsa metabolızmanı
    7*500:3500
    toplamda 1 haftada 18900kcal yakarsın buda yaklasık 2 kılo yag yapar kı burda verdıgım rakamlar abartı rakamlar ve ulasılması guc

10. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    herkezin bedeni yapısına göre değişiyor olabilir ancak, yağ atımı ciddi bir iştir.

Kalıcı olabilecek bir yağ yakımı 1 yada 2 ayda olmuyor.

Benim kastettiğim tarz bir yağ yakımı karın kaslarının görülebileceği şekilde olan bir yağ yakımı tabiki.

ortalama olarak 80 cm ve daha az bir bel çevresine sahip olmak demek bu.

Gerisi ne yaparsanız yapın yağlı bir vücut sahibi olmaktır.

Tartıya çıkmak hiç bir anlam ifade etmez.

Ayrıca yağ atıldıgında deri altında bulunan suyunda atılması lazım ve böylece deri incelerek gerçek yağsız bir vücut goruntusu ortaya çıkar.

Obur turlu kesinlikle kendimizi kandırmaktır tartı uzerine cıkmak.

SEZER YZL bunu beğendi.
  11. cccaann06

cccaann06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Bakın beni yalnış anladınız! Tamamen haklısın herşey saygı çerçevesinde yapılmalı ama ben saygısızlık yapmıyorum ve yorumları terslemiyorum. Yorumların daha düzgün bir dille yazılmasını istiyorum sadece konuyu okuyun her yorum yazan mümkün değil yapamazsın anlamında yorumlar yazmış. Böyle yorum olmaz konuyla dalga geçmek olur bu. Ben sonuçları yazdım. Açtığım konuda yalan yok. Ve ben 1 haftada 10 kilo sadece yağ yaktım demiyorum dikkat edin. Vücuttan baya bi su attım ve tabiki kasta yaktım ama büyük ölçüde su ve yağ attım vücudumdan. Bunu inanılmaz kılan nedir anlamıyorum. Diğer arkadaslardanda özür diliyorum ters konustuysam kusura bakmayın. Ayrıca birşey daha eklemek istiyorum; Ben bu konuyu bakın bu kadar kilo verdim bu kadar zamanda nasıl olmuş iyimi yapmışım diye açmadım dikkat ederseniz konunun başlığı supplement hakkında benim vücudumla ilgili değil. Daha bir tane bile supplement ile ilgili yorum yok konuda:) Neyse herkese iyi günler.

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  12. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    tualetini yapmadan ve üstüne yemek yiyip tartılıp sonra 2 sinide sindirip spor yapıp tartılrsan 10 kilo fark çıkar bence

13. ronaldo_88

ronaldo_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    resim belgeleyici olur derim ben...

14. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Fotoları görmek lazım bencede eger fotolarını koyarsan daha bilgilendirici olur

15. xLman

xLman Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    konya
    keşke kilo olarak değilde yağ yüzdesi olarak hesaplama yapıp söylerseniz daha aydınlatıcı olur ama dren kullandım bende ve clenden 5 kat daha rahatsız edici ve kullandığım yağ yakıcılardan en çok bunaldığım bir ürün 30 tableti bile bitiremedim artık dreni sadece dgs ygs gibi sınavlara girmeden önce kullanıyorum çok fark ediyor ama miğde bulantısı ve wc isteğini saymazsak bence yağ yakıcı olarak yüksek oranda kahve ve yeşilçay hem ekonomik hem kimyasal olmayan yasal olan bütün yağ yakıcılarda demirbaş olan maddelerdir

Sayfayı Paylaş