1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dr-ozgurys,71 kilo 6 aylık spor

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dr-ozgurys tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyi günler arkadaşlar önce kendimden bahsedeyim 1 yıldır bu sporu yapıyorum fakat resimler arası 6 aylık süre var o yüzden böyle yazdım zaten bu 6aylık sürenin öncesinde hergün bir bölge rutini yapıyordum ve benim gibi yeni başlayan birine hiç uygun olmadığını görüp vazgeçtim. daha sonra birgün vücudun yarısını diğer gün öbür yarısını çalıştıran bir program izledim 17 hafta kadar bunu uyguladım. daha sonra aslında yeni başlayanlaradaha uygun olduğu söylenilen allpro beginner programına geçtim ve burada beslenmemide büyük ölçüde düzenledim makrolarımı ayarladım. fakat 7 hafta boyunca pek bir gelişmeolmadı bu 6 aylık süre içindede olmadı. Bende sizden yardım istemeye karar verdim. 6 ay uzun bir süre ve çoğu bu sürede iyi bir temel atmayı başarırken ben daha yerimde sayıyorum hatta 4-5 kilo kadarda zayıfladım ve küçüldüm. son 3-4 haftadırda whey almaya başladım protein açığını kapatmak için. bana ne tavsiye edersiniz
    aydınlık ve kot pantolonlu olanlar önce diğerleri sonra

Ekli Dosyalar:

2. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    1.si 6 ay için baya az gelişme ama olsun moral bozmak yok en azından temel attın
    2.si haftada 6 gün çalışma 3-4 gün çalış yeter
    3.sü forumda beslenme yerine gelerek çok az malzemeyle bol proteinli yemekler bulabilirsin .
    4.sü ve sonuncusuda umarım kiloyu yağlardan vermişsindir
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mart 2014 ---
    52 gram protein bulduran yumurta tarifi :) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu mesela buda az malzemeyle çok iyi protein kaynağı olacak bir tarif . Tabi ben hiç denemedim tadı konusunda bişey diyemem

3. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    cevap için teşekkür ederim.3 gün zaten kendi ağırlık kaldırma rutinim ağırlık günleri kardio yapmıyorum off olduğum 3 gün kardio artı karın yapıyordum o zaman kardioyu 1 e mi indireyim? yağdanda kayıp var kastanda malesef. ama şöyle birşey diyebilirim kolumdaki damar biraz ve karın bölgesi çok fazla olmasada biraz daha belirgin oldu öncekine göre
    allpro beginner rutini hakkında ne düşünüyorsunuz sizce bundan devam mı etmeliyim
    1gün şölye oluyor: squat, bench, barbell bent over row, shoulder press, stiff legged deadlift, barbell curl, calf

4. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    3 gün kardiyo endomorf vücutlu olan yani çabuk yağlanan tipler için gereklii haftada 1 yeterli olacaktır.

allpro beginner programını hiç yapmadım ama bence gerek yok şahsen haftada 3 gün antreman yapıyorum ve içinde temel hareketlerde izolasyon hareketleri de var ve bana katkısı yani faydası çok oluyor .

5. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    anladım teşekkür ederim. zaten buda beginner program temel kas grupları var şimdilik amacım gücümü arttırmak daha yüksek ağırlıklara geçmek onu yapınca zaten ister istemez programda değişecek.

Sayfayı Paylaş