Dr.Levine Manyetik Dizlik

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve diez tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Dr.Levine Manyetik Dizlik isimle satılan ve diz ağrılarını azalttığını iddia eden bir ürün var..

bu üründen kullanan yada kullananların yorumlarına şahit olan var mı?

50li yaşlarında bayan bir yakınımıza almayı düşünüyoruz..
    http://www.drlevines.com/

gaddarkemal bunu beğendi.
  2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Konuyu açtığın için teşekkür ederim. Bende 3-4 gün önce babannem diz ağrısından şikayet ederken düşündüm. Hatta 2 çift sipariş vermeyi düşündüm.

Bende merak ediyorum. Yani nedir ne değildir, alalım mı almayalım mı alternatifi olur mu olmaz mı ?

3. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bir arkadaşım bir yakınında olumlu sonuç aldığını söyleyince pazar akşamı sipariş verdim..kutudan anlatıldığına göre 2 dizlik birde bileklik çıkıyor..

orjinal sitesi ile gg arasında neredeyse 3 katı fiyat farkı vardı..gg.den sipariş verdim..
    elime ulaştığında ve kullandığımızda sonuçları yazarım buraya..

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Google'da jack levine diye arama yapinca hemen sonuc alamamak biraz dusundurdu beni. Bulduklarim da hep bir seyler satmaya yonelik linkler (yerli, yabanci). Umarim google'in biraktigi intibanin aksine iyi sonuclar alirsiniz, Diez. Urunun fiyati zaten makul, en kotu ihtimal yatirim bosa gider ama cok da bir kaybiniz olmaz. Gecmis olsun.

diez bunu beğendi.
  5. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    saol aneximandros,
    aynen senin gibi düşündük..işe yaramasa bile zarar verecek cinsten bir ürün değil..

6. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Sanırım ürünün özelliği, içerisinde mıknatıs olması oda ağrıları dağıtıyor ve kan dolaşımını daha iyi sağlıyor ve takılı olduğu eklemi destekliyor, özelliğini kaybetmemesi için sıvı olan bütün maddelerden uzak tutmakta fayda var, yalnızca nemli bir bezle dış kısmı temizlenebilir...

Yaklaşık, 7-8 ay gibi bir süre oldu alalı, alma amacım ise; kum torbası ile çalışırken sağ bileğimdeki(kol) ağrı..

Aralıklı olarak Vg antrenmanlarında bileğime sarıp üzerinede eldiven takıp çalışıyordum, ağrılarda azalma hissettim fakat taktığım bileklikten kaynaklandığını düşünmüyorum, herhalde psikolojik olarakta etkilenmiş olabilirim, çünkü düzenli olarak kullanmıyordum..

Ağrılarım azaldıktan sonra takma ihtiyacı hissetmedim, benimle aynı problemi olan salonun çalıştırıcısına verdim o gayet memnun kaldı,
    sonuçları probleme göre, kişiden kişiye değişebiliyor..

Son 4 aydır içeriğinde; Glucosamine,Chondroıtın ve Msm olan eklem destek kombinasyonu kullandım,ağrılar yönünden eskiye oranla şuan gayet memnunum..

Geçmiş Olsun...

diez ve gaddarkemal bunu beğendi.
  7. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    patellar tendinitlerde buna bernzer bir dizlik kullanılıyor zaten. bu firme manyetizma falan eklemiş ama bilimsel bir veri sunmuyorlar.

8. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Benim hekim arkadasim da bilimsel bir yani olmadigini soyledi. Ama tipin da pozitif bilim olmadigini daha cok istatistige dayandigini unutmamak lazim. Plasebo etkisi de olsa ise yariyorsa sorun yok. :)

9. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    nezamandır kullanıp sonucunu söylemesini bekliyordum..akrabam sonuçlarından memnunmuş buaralar..

bir dostum da saolsun bilgi verdi..onun da yakını kullanıyormuş ve ağrılarda azalma oluyormuş..

10. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    zaten kullanılan bir dizlik. ağrıyı azaltır. manyetizma olayına bilimsel açıklama yok. yoksa sporcular zaten bunu kullanıyor.

11. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    diez, televizyon satılan mı yoksa internet sitesinde (hangi site bu arada?) satılandan mı memnun kalmış ? Bu ikisi arasında fiyat farkı dışında fark var mı? söylerseniz sevinirim.

12. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    tvde satılan ile gg.de satılan arasında 3kat fark vardı..hatta orjinal türkçe sitesindede 49ytl ibaresine tıklıyorsun 59 ytl olan bir sayfaya götürüyordu..
    siteye email de attım screenshot alıp bu abesi bildirmek için ama cevap gelmedi..
    bende açıkçası sinirlerip tüm riskleri alıp gg.den aldım..
    akrabam memnunum diyor..gerisi yalan :)

13. anketyardim

anketyardim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümünde Yüksek Lisans yapmaktayım. Tanıtıcı reklama yönelik tutum ve satı alma kararı üzerine Yüksek Lisans tezim için bir anket çalışması yürütmekteyim. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Bu kapsamda vereceğiniz yanıtlar sadece akademik amaçlı kullanılacak 3. kişilerle asla paylaşılmayacaktır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Anket linki:
    http://anket.marmara.edu.tr/v2/survey.php?sid=287

Sayfayı Paylaş