Dr.Öz diyetine takviye protein beef ?whey?Kazein?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki diyeti uygulayanlardan çoğu hedefe ulaşmış. 1 hafta gibi kısa bir süre olduğu için denemeye karar verdim.. Fakat haliyle bu diyet menüsü spor yapan biri için olmadığı için mümkün olan en düşük kalori ile protein takviye etmeyi düşünüyorum.

Şüphem yok ki benzer denemeleri yapan çoktur.. Bu diyete takviye olarak hangi protein türünü "beef ?whey?Kazein?" eklemek daha verimli olur fikirleri almak isterim..

* Diyetin sabah kahvaltısında 1 adet mevsim meyvesi 1 adet kepekli ekmek 1 şeker kaşığı çilek ve salatalık yenilmesi yeterli olmaktadır. Sabah kahvaltısının geç saatlere bırakılmaması gerekmektedir. Hem sağlık açısından hem de diyetin etkinliği bakımından oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

* Öğle yemeğinde haşlanmış ızgara eti 1 tabak yoğurt 1 dilim buğday ekmeği domates ve yemekten sonra şekersiz çay veya kahve içilebilmektedir. Özellikle öğle yemeklerinden sonra içilen sıcak içecekler sindirimi kolaylaştırabilmektedir.

* Akşam yemeğine çok daha büyük bir önem vermek gerekmektedir. Aksi takdirde diyetin her hangi bir faydası kalmamaktadır. Yemekte 1 dilim kızarmış ekmek bol salata az yağlı 1 bardak ayran

* yatmadan önce ise 1 bardak şekersiz ıhlamur içilmesi tavsiye edilmektedir.

Read more: Dr. Mehmet Öz 1 Haftalık Diyet Listesi - Teknoloji – Magazin – O Ses Türkiye – Yetenek Sizsiniz

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bir seker kasigi cilek salatalik nedir hocam yaaaa?böyle seyler bozar vücutcu adami:)

Birde söyle yazilmis:
    * Akşam yemeğine çok daha büyük bir önem vermek gerekmektedir. Aksi takdirde diyetin her hangi bir faydası kalmamaktadır. Yemekte 1 dilim kızarmış ekmek bol salata az yağlı 1 bardak ayran
    Yicek bisiy yokki neye özen gösterilicek?
    Bosver böyle seyleri hocam yap antremanini dogru dürüst biseyler ye bu nedir yaa?

ADANALI1980 bunu beğendi.
  3. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Aynı cümleleri ben de kurdum ilk okuduğumda.. hatta heralde akşam yemeği ikinci sayfadadır diye 2.sayfayı 3 4 defa okudum :)) ama nafile :) çok sayıda başarı hikayesi ve de DR.ÖZ itibarına istinaden 1 kere deneme kararı aldım.. ama dediğim gibi proteinden ödün vermeyeceğim.. Şuanda proteini sadece doğal kaynaklardan alıyorum.. toz hap kullanmıyorum.. dynaburn yağ yakıcı ve biotech multivit alıyorum.. kafaya koydum.. yapacam bu hafta :) bu diyetin savunulacak tarafı yok :)) hem fikirim.. ama yapıcam.. protein takviyesinde hangisini kullanmak verimli olur? :))

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş