Dostlarla Unutulmaz Tatil ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve online253 tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    online253 iyi tatiller sana italya tatili doğru pahalı ama bu tip sorularda maddi durumunuzu belirtmeniz gerekiyordu hazır konu avrupadan açılmışken insanlarda şöyle yanılgı var uçaktan iner inmez tatlı güzel kızlar benim boynuma sarılacak çok geçmeden yüksek gelirli iş bulup milyoner olacağım o bar senin bu bar benim gezeceğim hayatımı yaşayacağım diye düşünüyorlar filmlerden falan etkileniyorlar herhalde:D öncelikle bayanlarla tanışmak için yine cafe bar diskoların yada tatil köylerinin yolunu tutacaksınız bunun için para gerekli tabi öyle bazen internetten okuyorum çoğu kişide inanıyor sanırım 5 lirasız avrupada kız tavladım göbekliyim kelim fıstık gibi kızlarla sevgili oldum diyenler anca kendilerini kandırırlar tamam yabancı hanımlar çok havalı olmasada seçiçidir onlarda uzun boylu fit vücutlu yakışıklı erkekleri beğenirler dil bilmek çok önemli yarım yamalak konuşursanız hiçbir şey yapamazsınız tabi elit bölgelerinde yaşayan zengin yabancı hanımlar düşük gelirlilere bakmıyorlar davul bile dengi denginedir eğer bazı şeylere aç saf gibi ortalıkta dolanırsanız uyanık yabancı hanımlar sizi kullanabilir kendinize güvenin cool olun oralarda iş imkanı içinde şirketler genelde sonradan dil öğrendiğinizi bildikleri zaman kapıyı gösteriyorlar iş bulmak kolay değil kısacası avrupadada çok işinden evine gidip gelen geçim sıkıntısı yaşayan gece hayatına akamamış insanlar var medyadaki gibi değil tvlere baksanız zaten İstanbulda yaşayan insanlarıda lüks içinde gösteriyorlar lüks barlar havuz partileri vur patlasın çal oynasın gerçekte ise durum bambaşkadır

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
    online253 ve 2157 bunu beğendi.
  2. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    kesinlikle düşüncen doğru ama bizde bu yüzden tayland seçimini uygun gördük dediğim gibi 3 kişi herşey hariç 15 milyar gibi bir paramız war taylandı derin araştırdıktan sonra bu paranın çok rahat bir şekilde isteklerimizi karşılayabileceği tek yer tayland diye düşündük :)

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş