Dostlarımdan yardım istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cdsoft tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cdsoft

cdsoft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün bir haber okudum, linki aşağıda. Aylarca çalışarak elbette olur ama benim gibi masa başı çalışan 190 boya 84 kilo göbekte ve göğüste sarkma ve yağ olan ve gaza gelip 1 ay spor salonuna gidip sonra bırakan ama elinden geldiğince bu kiloda kalmaya çalışan ve yaş ilerledikçe göbek yapması kaçınılmaz olan bu kardeşinizi 2-3 ayda heveslendirecek ve aşağıdaki gibi bir beslenme çalışma programıyla baştan yaratılmasına yardımcı olabilecek dostlarımdan yardım istiyorum.

Üniversitede vaktinde spor yaptım body ye gittim aylarca ama tıs, az çok ne yapılması gerektiğini biliyorum ama en fazla 3-5 kilo veririm az kendimi toplarım o olur ancak hevesim kaçar ve ilerleyen yaşlarda göbekli birisi olur çıkarım, benim istediğim benim şartlarımı göz önünde bulundurup samimi olarak yardımcı olmanız. Aşağıdaki tam da hayalim aslımda

'I transformed my love handles and beer belly into a six-pack just in EIGHT weeks!' How this groom went from flabby to fit in time for his wedding day | Mail Online

2. cdsoft

cdsoft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hiç umut yok mu, doğal yollarla yapılamayacak birşey mi, ya da yanlış yeremi yazdım acaba.

3. cdsoft

cdsoft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hadi vücudu da geçtim biriniz şu göbeği eritecek beslenme programı tavsiye etsin bari, karın kası kapmak istiyorum hiç değilse :)))))

4. zippo

zippo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    TURİZM
    Yer:
    ISTANBUL
    yavaş sindirilen karbonhidratlar ve bol egzersiz dersen ben koşmayı sevmşyorum ağırlık kaldırarakta mümkün. Ben 40 kilo vermiş biri olarak cardio antremanlarını sevdiğim için hiç sıkıntım olmadı boğazdan kesmek ise tamamen bir mind yapman lazım hayat şeklini yanlışları doğruları oturup kafanda karar vermen lazım..

5. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    O dediğin 8 hafta olayı athlean-x in sloganı eğer iphone telefonunuz var ise 6 pack promise adında bi uygulama var garantisi 8 hafta ve inanın çalışıyor denedi biliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş