Dost kazigi yedim psikolojim bozuk yardim bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Buchdich tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    LUTFEN OKUYUN BİLİYORUM UZUN AMA LUTFEN

Benim yazlığımda bir arkadaşım vardi. Kardes gibi severdim. O derece. Ardindan iki yil once o cocugun bir arkadasi daha geldi bu yazliga tasindi. Biz ucumuz gül gibi geciniyorduk. Bir de burada iki tane kiz var biri cocukluk dostum digeri eski sevgilim. Biz her sene tartismalar yasardik ama aramizda hallederdik aslinda. Bu kış yeni gelen cocuk (onu da cok seviyordum dostumdu) bana dediki biz bu kizlarla daha takilmayalim artik biz ucumuz takilalim onlari salliyalim. (Kizlarla aralari iyi degil o yuzden) ben de tamam dedim benim kardeslerim boyle karar almisla ben de kibarca kizlara ilettim. Bu konuda kendimi kotu hissettim acikcasi. Sonra ben yaz mevsimini beklerken bu yeni gelen cocuk "konusmayalim" dedigi kizlarla telefonda hep konusmus ve demiski 'sizle konusmama kararini ozgur(ben) kendisi aldi kendi basina biseyler yapti'. Sonra yaz geldi biz ucumuz yazliktayiz. Son uc gundur bu iki 'dostum' her gece hatta sabah erken saatte ortadan kayboluyorlardi. Bana da hep yalan soylemisler yok kaza yaptik yok teyzemdeyiz vs vs. Megersem bu ikisi kizlarla okay oynuyormus carsiya iniyorlarmis geziyorlarmis. Kizlar da o yeni cocuk yuzunden bana dusmanlardi. Ben gecen gun kizlari cektim kenara konustum. Derdiniz ne diye.(cunku selamimi geri cevirmediler). Onlarda anlattilar ben de o karari ben vermedimii diyince ortalik karisti. Bana tum gercekleri anlattilar. Megersem yeni cocuk benim eski sevgilimi seviyormus. Olaylar kafama oturmaya basladi. Ben cesaretimi toplayip bu iki dostumla(ve kizlari da cagirdim) konusmaya gittim onlar agizlarinda laf gevelediler dogru durust konusmadilar ve hep sustular. Kizlar da beni hakli bulup bu iki cocukla tartistilar. Evlere dagildik sus pus. Simdi o iki kiz takiliyor, ve iki 'dost'um bana dusman haldeler sanki ben sucluyum gibi. Ben resmen yalniz kaldim. Kisin hep planlar yapardik ucumuz. Buraya gelince sozlerinde durmadialr zaten. Burada uc bes arkadasim daha var aslinda iyi cocuklar. Ama her basimi yastiga koydugumda aklima geliyor gozlerim doluyor. Bu durumu yasayan yasamayan herkesten yardim bekliyorum. Lutfen. Tesekkurler.

2. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Anlasilmayan bir sey var ise hemen anlatirim. Eksik bilgi varsa da.

3. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Saçma ve kişiliğini beğenmediğin insanlarla sohbet etmeyebilirisin. Daha henüz gençsin, yeni arkadaşlar edinmeye bak. O tarz ilkel insanlardan kişiye herhangi bir yarar gelmediği gibi zarar gelir. Tecrübeliyim.

Buchdich ve mericboss99 bunu beğendi.
  4. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    insan gençlik arkadaşalarını seçemeye biliyor yol verdiğin iyi olmus benimde var çocukluktan tanıdığım hepsiyle iyi anlaşıyıyorum ama bazılarının hareketlerini filan sevmiyorum ama hepsi adam gibi adam arkadan vurmazlar yüzüne gülüp arkandan konusmazlar bence en doğrusunu yaptın boşver 2 çocuk yüzünden canını sıkma..

Buchdich bunu beğendi.
  5. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    dostum öncelikle geçmiş olsun. benim de aynı senin gibi arkadaşlarım oldu ve hemen hemen aynı olayı yaşadım (okulda yaşadım). ben kızlarla küsken onlar konuşmuşlar falan. ben bunu öğrenince ne bir daha çocuklarla konuştum ne kızlarla. takma kafana unut gitsin. bu olayın olması iyi olmuş herkesin gerçek yüzünü öğrenmiş oldun. kızları da unut o zoptirikleri de unut. hayatta en önemli şey ailendir. herkes sana yamuk yapar ailen yapmaz. dostluk diye bir şey yok

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Dostum geçmiş olsun bırak yalnız kalsan ne olucak bi söz var hemen aklımdayken yazayım "yalan doğrudan; karanlık ışıktan kaçar.. güneş; yalnızda olsa etrafına ışık saçar..Unutma; Doğruların kaderidir yalnızlık..Kargalar sürüyle; kartallar yalnız uçar!" (ömer hayyam) böyle bi söz var bırak hayatta dost diye bişi yok.. Böylelerine hiç taviz vermek bırak o kişinin hayatına girip girmemesi gerektiğini anlarsın zaten hal ve hareketlerinden.. yalaka, alaycı, dalgacı, yüzsüz biriyse ondan her türlü uzak durmalısın sana her türlü kazığı atar ibneliği yaparlar.. bırak çok dostun olucakta ne olucak illa dost istiyorsan sağlam 3-4 arkadaş bul efendi düzgün onlarla geçin 100 tane yalcı arkadaşın olmuş ne yararına? ...

Buchdich bunu beğendi.
  7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Okurken ben sinirlendim resmen adres ver çökelim bodyforum sopa ekibi olarak.

Erkeklerle konuşma asla baskalariyla takil yanlız takıl yazlikta uğraş bulunur. Kızlar senden gelip ozur dilerse onlarla konuş onlarla konuşmanda sorun yok ama erkeklere yüz verme bikrre yapan yine yapar

Buchdich bunu beğendi.
  8. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Kız için satandan arkadaş olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Buchdich bunu beğendi.
  9. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum benzeri de bende olmuştu bence en iyisini yapmışsın

Buchdich bunu beğendi.
  10. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Beyler hepinize tesekkur ederim adamsiniz . ben hemen guncelliyim: su an bana burada sahip cikan on onbir kisilik bir grup var ve bana cidden guveniyorlar. Ben onlarla takilmaya basladim hepsi temiz durust cocuklar. O satanlar ise iki kisi kaldilar biri yarin gidiyor digeri tek kalicak. Kizlar da benimle konusuyor artik. Artik yuzlerini bile gormuyorum. Gayet iyiyim su an.

11. yeşilfener

yeşilfener Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    anlattığına bakılacak olursa hiçbir suçun yok . dost dediklerin yanlış iş peşine düşmüş ki böylelerinden dost kesinlikle olmaz! ilerde göreceksin o ikisi de birbiriyle anlaşamayacak çünkü menfaatçilerin ilişkisi bir yere kadardır.
    bu olay bir yandan iyi olmuş gerçek yüzlerini görmüş oldun ama işte her ne olursa olsun insan üzülüyor be böyle durumlarda...

Buchdich bunu beğendi.
  12. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    ÖFKE DUY,PİŞMANLIK YADA ÜZÜNTÜ DEĞİL ÖFKE VE NEFRET,BEAST MODE BRO ;)

13. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gerçek dünyaya hoşgeldin...

PeNa ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  14. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    adam yediği kazığı unutmustur gülümsüyodur siz daha yeni cevaplıyorsunuz :D

15. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    AHAHAHAHA ÇOK KOMİK , SANKİ BAŞINA BİDA BÖYLE DURUM GELMİCEK YADA BU TAVSİYEYE SADECE BU DURUM İÇİN İHTİYACI VAR... ''BSG''

16. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Forum kurallarını oku ;) çokta iyi tavsiyelerde bulunmuşsunuz bunun yerine "zararın enresinder dönersen kağırdır sevinmen lazım gibi cümleler daha iyi olur " nefret ve ofke nedir...

ZWEX bunu beğendi.
  17. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    FORUM KURALLARINI BİLİYORUM AMA FORUMUDA İYİCE 0-8 YAŞ ÇİZGİ FİLMİ GİBİ , EVET ÇOCUKLAR SAKIN KİMSEYE KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEYİN HİHİHİ , GİBİ SAÇMALIKLARLA DOLDURMAKTA BİRAZ ABES KAÇIYO BENCE,ÖFKE DERKEN ADAMA GİT 100 KİŞİYİ ÖLDÜR , ÇOCUGA İŞKENCE ET DEMEDİM SADECE ONU GÖRÜNCE DOSTLUK GİTTİ :/ YERİNE , GÜLSÜN,EZSİN GEÇSİN.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  18. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Haklısınız sonuçta bu gerçek hayat, insan onurunu şerefini namusunu itibarını korumak istiyorsa, şerefli bir yaşam sürmek istiyorsa kaba kuvvet gerektiren olaylarla illa ki karşılaşacaktır.. Yeri gelicek deli gibi cama yumruk atıp camı patlatıcak, yeri gelicek silah çekmek zorunda kalıcak yeri gelicek sözlü tartışma olucak yani hayat öyle kolay bişi değil.. Şerefli insan olduğu kadar şerefsiz insanda yok değil memlekette..

DaMountain bunu beğendi.
  19. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş