Doping Seminerinde Fiyasko!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Despo tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Biraz gec olsada yayinlayayim dedim.

Doping seminerinde fiyasko !..

Doping nedeniyle faaliyetleri askıya alınan Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun, Ankara'da düzenlediği ''Dopingle mücadele'' semineri, katılımın olmaması nedeniyle tam bir fiyaskoya dönüştü.
    23 Aralık 2005, 12:13

Ulus semtindeki, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Salonu'nda, 17 Aralık Cumartesi günü yapılması düşünülen seminer için federasyona bağlı kulüp, sporcu, hakem ve antrenörlere davet yazısı gönderilmesine karşın hiç kimse ilgi göstermedi.

Seminer saat 13.30'da başlaması gerekirken, hiçbir davetlinin gelmemesi nedeniyle saat 15.00'e kadar beklendi. Bu süre içinde de katılan olmayınca, seminerde yer alan yönetim kurulu üyesi İlhami Nalbantoğlu, "Seminer yapılmıştır" diyerek tutanak tuttu ve belgeyi federasyona gönderdi.

Yönetim kurulu üyesinin kaleme aldığı tutanakta şöyle denildi:
    "Dopingle mücadelede yapılması gereken hususlar ve alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bu görüşler doğrultusunda 2006 yılında federasyon tarafından yapılacak dopingle mücadele programı ele alınmış, ileride belirlenecek olan tarihte bütçe imkanları dahilinde yapılması planlanmıştır."

Seminerde yer alan federasyon il temsilcisi Ogün Sönmez ise katılım olmadığı yönündeki tutanağını Gençlik ve Spor Ankara İl Müdürlüğü'ne resmi olarak ulaştırdı.

Tutanakta, şunlar kaydedildi:
    "Vucüt Geliştirme ve Fitness Federasyonu'nun, 14.11.2005 tarih ve 1399 sayılı yazılarına istinaden, 17.12.2005 tarihinde Ankara'da, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eğitim Salonu'nda ilimiz bazında dopingle mücadele semineri düzenlenmesi planlanmıştı. Ancak anılan günde hiçbir katılım olmadığından seminer yapılamamıştır. Bu nedenle iş bu tutanak tarafımızdan imza altına alınmıştır."

Ankara'daki seminerde, Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Başkanı Ahmet Okumuş, Hacettepe Doping Kontrol Merkezi Başkanı Aytekin Temizer, yönetim kurulu üyeleri Ilgaz Sümertaş ve İlhami Nalbantoğlu ile il temsilcisi Ogün Sönmez konuşmacı olarak yer almıştı.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    fedrasyonda da var neden bir iki manken davet etmemişki ilgi çekmek için :badgrin:

4. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    doping

hoçam mersinde yaptık yaklaşık 55 kişi katıldı ben ve ünv dr arkadaşlarle birlikte sılayıt göstersi yaparak doping ve alternatif doping konusunda yaklaşık 2 saat konuşuldu bayağı faydalı oldu.
    ama ankara bayağı proplemli günler geçirdileridüzelir temenim

Sayfayı Paylaş