Doktora Gitmeyi Düşünüyorum Gitmeden önce Size Sormak İstedim.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Murat-18 tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Murat-18

Murat-18 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Vucut geliştirme sporuna başlıyalı 1 hafta oldu. İlk gün decline crunch yapmaya başladım ama ilk hareketimi yapar yapmaz belimde çok büyük bir ağrı hissettim. Bir kaç tane daha yaptım ama 4 set yapmam gerekiyordu 1 seti bitirmeden kalktım daha fazla yapamadım. 5 gün geçti aradan bu 5 gün içinde decline crunch yapmayı denemedim. Şuan evde mekik çekmeye çalışıyorum ama 1 tane bile çekemiyorum , uzandıktan sonra kalkmak için elimi mecbur kullanıyorum. Mekik çekmeye çalışırken belimde bir ağrı hissetmiyorum, karnım ağrıyor gibi hissediyorum. Vücut geliştirmeye başlamadan önce de mekik çektiğim zamanlar oluyordu evde aralıksız 250 tane üst üste mekik çektiğim zamanlar oluyordu.Ayrıca 1 haftada 56 kilodan 59 kiloya yükseldim etkisi olabilir mi bilmiyorum ama yazıyım dedim. Hastaneye gidecem galiba ama gitmeden önce forumda bulunan tecrübeli kişilere sormak istedim. Şuan ne yapmam gerekiyor ?

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    havalar artık soğuk. vücut da soğuk. geçen gün ben de ısınmadan omuz yana açış hareketi yaparken daha ikinci sette sırtıma hançer saplanmış gibi bir ağrı hissettim. Allahtan hafta sonuna denk geldi. 2 gün sadece yatıp dinlendim. geçti. uzmanlar ağrı varsa zorlamayın diyor.

Sayfayı Paylaş