Doğuş Kas Yapayım Derken Kısır Oldu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Private tarafından 4 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    dogus ole bu ısı hobı olarak ypmıordu bı ara yarısmaya gırcekken ne olduysa grmedı sonra

baya hacımlıydı yanı bu ısı poluga dokbılırdı

haber tbıkı yalan ama :)

eger gerceksede mumkundur bu durum

kesıntısız kurlerde gorulebılır

2. yerli plaka

yerli plaka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    spor sperm kaliteni yükseltir,adam steroit kullandıysa nedeni odur,spordan değil,,kendisi de ilaçlardan demiş zaten..

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Pazar sabahı tv de rastladım bende evet spermlerim ölmüş dedi ..çocuk olabilmem için tedavi olmam şart..aldığım ilaçalrdan dedi...sup.sterepid demedi...burda herkes fikir beyan etmiş ancak adamın tam olarak ne kullandığı bilinmiyor..

ilk çıktığığı kliplerden biri ndeki hali...

http://www.dailymotion.com/video/x5y2yj_dogus-uyan_music

vee 2007 hali...

https://www.facebook.com/video/video.php?v=133487883357500

bilmiyorum belki kullanmıştır belki kullanmamaıştır bana görede ..eğer kullanılacaksa ( stereoid) bence daha iyi olabilirdi...yoksa düzenli beslenme ve sıkı idmanla zatan 11 yılda bu hale gelinmesi çoktz zor olmazdı...

4. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    danny'nin dedigi gibi bi ara yarışmalara katılacagını söylemişti , ama klasik vucut geliştirme degilde fitness kategorisiydi benim hatırladıgım

https://www.youtube.com/watch?v=t8FrN8jOEUw

atın üzerindeki son haline bakarsak , gayette yeterli gibi duruyor katılmak için

Hymenalos bunu beğendi.
  5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    doğuş steroid kullanmıştır. bütünüyle faliyet durmuş değildir. kısır olmuş diyince millet yanlış anlıyor.
    sperm sayısı azalmış olabilir.

doğuşta vucut mu var göremiyorum diyen arkadaşlar kör olmanız lazım heralde. bugünlerde de fit vucudu var ama bundan bi 10 yıl öncesini görmeleri lazım 45 cm civarında kol a sahipti 2000 2003 yılları arasında mükemmel form tutmuştu.

kendisi dün programda bu işin jargonu bu dedi. büyüdükçe büyümek istiyorsunuz kaptırıyorsunuz kendinizi ozamanlarda kendimi bu işe fazlasıyla kaptırmıştım dedi.

her steroid kullanan ronnie coleman gibi olacak diye bir şey yok. ronnie coleman bu işten para kazanıyor hobi olarak yapmıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:01 ----------

7 8 aylık düzenli çalışmayla yapılabilir diyen arkadaşlar rica ediyorum resminizi koyun bakalım doğuşun yarısı kadar var mısınız :D

6. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Steroid kullandığını ve bu yüzden kısır olduğunu söylemesi onurlu bir hareket.Çünkü kür yaptığı ortada olan çoğu adam gibi kür yapmadığını saklamıyor en azından.Ve kick boxla uğraştığım için kısır kaldım da diyebilirdi.Tebrik etmek gerekir.

j.claude.er bunu beğendi.
  7. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu olcu takintisi olanlari anlayamiyorum.45cm kol vardi 50cm kol vardi. vardi da ne kadari su ne kadari yag ne kadari kas?

al sana 50cm kol

dogusun o iyi zamanlarini biliyoruz.kollar kalin fakat gerisi hikayeydi.gogus sifir omuz-sirt sifir.vucut deli gibi su toplamis yanaklar tombik tombik. ee ne var kollar 45. bakiyorsun vucutta extra 10kg su yag var. verince noluyor? kollar dusuyor 41 e.sonra noldu.iyi beslenemedim bilmem ne.kendini kandirmaktan baska birsey degil.

ben spora basladim.1 sene sonra bir bulk yaptim kilo 100 e dayandi kollar 45.ama yag orani almis basini gitmisti.%35-40 vardi sanirim.simdi yag oranim %20 civari kilo 90. kollar sicak 44-45. kac sene oldu.3 seneden fazla.e olcu ayni.ama gercek? kas-yag-su orani? rakamlara takilmadan, kendinizi kandirmadan bu sporu bilincli yapin.kol 50 olmus 100 olmus hikaye.

8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

sen çarpıtıyorsun doğuşun hiç bi zaman yağlı bi vucudu olmadı ki.
    kendisini çok uzun zamandır dinleyen takip eden birisiyimdir.
    senin yaptıgın saçmalıklara girmeden adele kazandı.
    bulk döneminde herkes %40 gibi bi yağ oranına çıkmaz bu senin yaptıgın seni baglar.

bizim burda bahsettigimiz doğuşun en formda oldugu dönemlerde ne diyorum formda oldugu dönemlerde kolları 45 cm civarındaydı.

kollar iyi olup gerisi hikayeydi demişsin böyle birşey olması mümkün mü?
    sıfır omuz sıfır gögüs kollar iyi ama yapma ya. :D

kollar vucudun önüne geçmiş olabilir ama bu değildir ki diğer bölgeler sıfırdır.

[​IMG] [​IMG][​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:56 ----------

kerim topsakal 100 kg yakın çok değerli bi sporcu ayrıca doğuşunda spor hocasıdır. doğuşun her yeri sıfır kolları iyi olsaydı kerim hocanın yanında çırpı gibi kalırdı. yorum sizin

9. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim benim verdigim ornek sadece 45 rakaminin birsey ifade etmedigini gostermek icindir.ayrica hala resimlerini paylasiyorsun.simdi o gogsu iyi mi? o omuz iyi mi? en soldaki resme bak cati nasil dar.en sagdaki resimde ise vucudun su oranina bak.o mide iyi mi? yukaridaki facebook linkinde de mide pozu verecek diye 8 olmus. kerim topsakalla bir ciplak resim cekinsinde oyle yorumlayalim.sisme montu giymis yaninda poz vermis.kerim topsakalin kollarinin hacmi monttan belli oluyor.sacmaliklardan bahsederken en azindan sperm sayimi dusurecek kadar sacmalik yapmis degilim.

ayrica o takip ettigin dogusu ben bursadan bilirim.beraber resim cekindigimiz bile oldu.yanima gelince ufacik kaldi. seni bilemem sen bu vucuda iyi diyorsan demek ki daha alacagin cok yol var.

Son düzenleme: 14 Kasım 2011
  10. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ulan doğuş bizide yaktın .sabah sabah anneyle kavga ettim bir dünya.sağlam kıyamet koptu.madem bir açıklama yapıyorsun adam akıllı yap steroid mi kullandın protein tozu mu kullandın? olan bize oldu ya.

themertyildiz bunu beğendi.
  11. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    private bilmiyorum farkında mısın ama karşılaştırdıklarından biri şarkıcı biri milli sporcu.Birisi bu işi spor olsun diye yapıyor belki biraz abartıyor.ama diğeri müsabık birisi.Doğuşun vücudu bence de çok iyi bir vücut.Senin salonunda onun gibi kaç adam var?

j.claude.er bunu beğendi.
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Doğuş aslında saygı duyduğum bir insandir fakat son albümlerinde istediği çıkışı yapamaması zaten en zivrede olduğu yıllar 1997 ve 2000 li yılların başıdır o yüzden gündeme gelmek için böyle bir şey söylemiştir büyük bir ihtimalle hiç samimi gelmedi bana

13. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    yarismaciyla yukaridaki arkadas kiyasladigi icin yorum yaptim.benim salona gelince dogus normal vucutlu biri.sizin yas daha ufak.gozunuze cok gelebilir o vucut.benim yasim 34.yarismaci arkadaslarim var.ve salonda 44 kol neredeyse standart.dogusun vucut ise kollar iyi ( ki genetik.ilk ciktigi klipte bile sadece kollar iyiydi) gerisi hikaye.forumun cogunun gym e yeni baslayanlardan olustugunu farzedersek, standartlara gore iyi ama bu sporu yapanlar, profesyoneller icin normal bir vucut.

14. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    çokta iyi bi vucut değil 7-8 aylık disiplinli beslenme ve antrenmanla rahatlıkla yapılabilir. salondan salona farkeder. yeni başlayanlar hariç benim idman yaptığım salonun çoğu doğuştan daha iyi vucuda sahip.

Private bunu beğendi.
  15. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

sen ve senin gibi insanlar hep bir bahane bulur asla birşeyi kabul etmezler.
    yok şişme montmuş yok yağlıymış evet iyi diyemeyecek kadar kıskanç bi yapın var.

bunu nerden anladım yanıma gelince ufacık kaldı yok öyle oldu böyle oldu.
    sanırsın ki yılmaz morgülden bahsediyor bu adam.

kerim topsakal tartışmasız doğuştan daha iyi ama o bile doğuşun vücudunun zamanında gereğinden fazla kaslı olduğunu söyledi. bi sanatcının fit olması yeterlidir dedi.

kerim topsakal bunu diyorsa daha fazla burdan bilmişlik yapma arkadaşım.

7 8 ayda bu vucut olur diyen arkadaş ve sen kendi resimlerinizi paylaşın bakalım orantınızı ve yağsız vücutlarınızı görelim.

16. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Hepiniz gold's gym de mi antrenman yapıyorsunuz arkadaşlar?Adanada kalburüstü bir salonda bu adam ölçülerinde birisi parmakla gösterilir.Çoğu salonun antrenöründen daha iyi fiziği var.Yiğidi öldürün hakkını yemeyin 6 7 ayda böyle olabilen kim var? 6 7 ayda istediğiniz kadar iyi beslenin istediğiniz kadar çalışın kür yapın.alacağınız kas kütlesi maxiumum 3.5 4 kilodur.(sussuz yağsız kas kütlesinden bahsediyorum)

17. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Konu doğuşun vücudunun nasıl olduğu değil ki neyin tartışması bu böyle.

18. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    arkadaşların bazıları kısır kalacak kadar kür yaptıysa mr. olympia olması gerektiğini savunuyor.konu o yüzden buralara geldi.

19. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardesim.agzindan cikan kelimelere dikkat et.yok sacmaliklar yapmissin yok kiskanc yok bilmem ne.avukatimisin dogus un da senin zoruna gidiyor? sana yalan mi atacagim? burasi sanatci vucutcularini tartistigimiz bir yer degil.bodybuilding forumu.dev gibi insanlar bile tartisiliyor elestiriliyor dogus kimdir? onun vucudu anca senin gibi ceyrek porsiyonlar begenir.

20. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bak bu forumda insanlar fotoğraflarını paylaşıyor yorum alıyorlar.
    fotoğraflarını koyan arkadaşların kaç tanesi doğuştan iyi? çok mu fazla kişi hayır.

biz burda herkese yorum yapıyoruz. herkesi müsabık sporcu gibi değerlendirmiyoruz.

ayrıca yaşının 34 olması benim için birşey ifade etmez kaç yıldan beri bu sporla meşgulsun burası önemli.

Sayfayı Paylaş