Doğru yolda mı gidiyorum?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nyzekc tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nyzekc

nyzekc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar;
    Spora başlayalı 2 hafta oldu. Boy: 172 kilo : 68.
    Karın bölgemde yağlanma var. Bundan kurtulup ardından iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum.
    Ağırlık çalışmalarına başlamadan önce 35-40dk koşuyorum. 3dk 6 hızda tempolu yürüme ardından, 22dk 8 hızda koşu, 10dk 9 hızda koşu, 5 dk 6 hızda tempolu yürüme ile koşuyu bitiriyorum. Koşu bittikten sonra ağrılık çalışmalarını yapıyorum. Fotodaki programı aynen uyguluyorum.(hepsi kaldırabileceğim kilolar ile). Ancak ağırlıktan sonra bel ve mide hareketlerini yapabildiğim kadar yapıyorum ki buda çok değil.

Sporla birlikte beslenmeye de dikkat ediyorum tabiki bununla ilgili birçok yazı okuyorum aklım ne kadar karışmış olsa da anladığım kadarıyla yapıyorum.Ancak özellikle yağlanmadan kurtulmayı istiyorum. Forumu uzun süre takip ettim ancak artık aklım karıştı. Çünkü bi yandan yağ yakıp bu sürede de hafif hafif kas kütlesi oluşturmak istiyorum. önerileriniz nelerdir? program yeterli midir? neye yönelmem gerekiyor? Bu soruların cevabını bulmamda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Herkese teşekkürler.
    CAM00152.jpg

Sayfayı Paylaş