Doğru yapıyormuyum? (Kilitlemeyin)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EdwardKenway tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. EdwardKenway

EdwardKenway Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yöneticiler verdiğiniz linkte kendime yarayan bir şey bulamadım. O yüzden tekrar açıyorum. Ve tek sorun şınav ve barfiks değildi ve acilen cevap almam lazım bu yüzden açıyorum.

Selam abiler bi kaç hafta önce Six Pack diye konu açmıştım. Ordan öneri toplamıştım.

Six Pack Programı
    Flexorun dambıl ile göğüs hareketleri.

Barfiks ve şınav ile devam etmek istiyorum 1 saat içinde ama barfiks ve şınavda nasıl çekeceğimi bilmiyorum aradım bulamadım.

yazdığım ikisini yaptıktan sonra önce şınavmı barfiksmi bunu söylermisiniz? Sonra barfiks çekmede zorlanıyorum buda not olsun. Şınavda nasıl çekeyim? Barfiks demirindeki yan taraflardanmı yoksa geniş tutuşlardanmı? Ve barfiks ile şınavı kaç çekmeliyim?

Not2: Flexorun omuz hareketlerini çalışmıyorum sadece göğüs çalışıyorum çünkü omuz hareketlerinde ayakta yapılan hareketler var boy uzamasını engeller diye yapmıyorum. Sadece göğüs çalışıyorum dambıllarla. Birde içinde kolda var zaten onlarıda yapıyorum.

Detaylı bir yardım edermisiniz. Yanlış bişeylerde gitmek istemiyorum. Yaklasık 23 gündür six pack,1 hafta kadarda dambıl falan calısıyorum. Fotoğraf atarım bir ara. Ve son not flexorun göğüs programını çalışırken nedense sadece kolum ve göğüsümün yan tarafları ağrıyor ve hamlıyor. Göğüsün tam üstü hiç hamlamadı.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır. (Bknz. Forum Kuralları Madde 3)

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri :

Disiplin yönetmeliği'ne göre 5 ceza puanı aldınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş