Doğru yağ yakımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve machineinmyxhead tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. machineinmyxhead

machineinmyxhead Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Forum'u 3 aydır takip ediyorum.
    Benim boyum 1.80m. ve bundan 3 ay öncesinde kilom 97'di.
    Ve bu 3 aylık sürede orta derecede bir diet uyguladım ve şu anda 88 kiloyum. 2 haftadır da eğitmenler eşliğinde fitness salonunda çalışıyorum.
    Benim de sorunum,göbek çevresinde simit şeklindeki yağlanma..Ama şu fitness-cardioya başladığım 2 haftadaki değişimi abartısız hissediyorum..Ancak yine de kafamda bazı sorular var? Benim amacım şu önümüzdeki 5 ay içinde 78-80 kiloya inip yağ oranını olabildiğince aşağıya çekmek ve sıkı bir vücuda sahip olmak.İsteğim öle çok kaslı bir vücut değil aslında.Fit ve plaj vücudu da denilen bir vücuda sahip olmak istiyorum..Yaza kadar mümkün mü?Emin değilim:(
    Şimdi sormak istediğim: Bu fitness sırasında acaba bir yağ yakıcı kullanmalımıyım? ya da ne zaman başlamamı tavsiye edersiniz? Ne tür bir yağ yakıcı kullanmalıyım? ayrıca tavsiyelerinizi de bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler..

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Forumu uc aydir takip ediyorsaniz cevabi forumda bulunan sorular icin uyelerimize arama yapmalarini onerdigimizi ve benzeri basliklar kirlilik yapmasin diye yeni acilan basliklari cop kutusuna yolladigimizin da farkindasinizdir diye tahmin ediyorum.

Sorularinizin cevabina gelince,

1- Evet istediginiz kiloya rahatlikla inebilirsiniz yaza kadar
    2- Yag yakici urunleri yag yakim hiziniz azaldigi ya da durdugu zaman dusunursunuz, su an gayet iyi gidiyorsunuz. Agirlik calismalarini ihmal etmeyin.
    3- Beslenme ve antremanlariniz ile ilgili daha detayli bilgiyi yeni baslayanlar bolumune yazarsaniz tatminkar cevaplar alabilirsiniz.

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş