Doğru Suuplement kombinasyonu hakkinda yardım...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seminal tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. seminal

seminal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar bu forum sayesinde gitmem gerken yollar epey kısaldı çok faydasını gördüm katkı veren arkadaşlara teşekkürler.

Arkadaşlar bunları yazıyorum çünkü:Amacım Kütle İnşa etmek, hacim yapmak...

Şöyleki:

30 Yaşında, 1.74 Boyunda 63 Kg. ağırlığındayım. arkadaşlık sitesine yazar gibi oldu neyse, vucut yapım: ektomorf ufak kemik yapısına sahibim ama aynı zamanda Mezomorf özellikler de taşıyorum çatı, omuzlar geniş
    metabolizma hızlı yediğim durmuyor :) spora başlamadan önceki dönemlerde hatırlarım: hiç bir şey yapmasam bile otururken farkına varmadan habire ayak sallama hastalığı vardı bu bile geçenlerde bir makalede okudum dünyanın kalorisini yakıyormuş :) bilincim dışında iflah olmaz "Kordiyokolik" bir vucudum var:) durum bu...

Antremana gelirsek:

Evde Antreman yapmaktayım. Ağırlık setim: Dambıl, Halter, Fonksiyonlu sehpam mevcut, çalışma rutinim ise:

1. Gün: Göğüs, Sırt
    2. Gün: Off
    3. Gün: Omuz, Bacak
    4. Gün: Off
    5. Gün: Biceps, Triceps

Not: Bazen off günlerini kaldırıp hergün çalışıyorum...

Beslenme: 3 Ana Öğün Ana öğünlerde Protein mutlaka alıyorum ve ara öğünler Çerez, Meyve...

Yalnız artık yumurta akını bıraktım Beaaa geldi afedersiniz...

Yaklaşık 1 yıldırda arada ara vermeler olsada, istikrarlı bir şekilde, Body sporu yapmaktayım. Sorunum şu 53 kg. da başladım en fazla 65 kg ya yükselebildim. Şunu da belirtmeliyim. Daha önceleri spor yapmama rağmen 59 u geçemiyordum. Bu yüzden yaklaşık 8 ay önce sigarayı bıraktım. Böylelikle 60 ı geçtim. Neyse işin özü Plato 65 bunu aşmam lazım. Bu yüzden Suplement kombinasyonu yapıcam. Daha önce Gainer: waider mega Mass 2000 3 kg. kullandım hiç bir faydasını görmedim. daha sonra Protein tozu olarak MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro 907 gr. kullandım hakikaten etkili bir toz faydasını gördüm.
    Şimdi arkadaşlar kafamda iki yol var hangisi sizce maximum verim alacağım yoldur:

1. Whey Protein:MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro+Gainer kombinasyonu (Herhangi sizin tavsiye edeceğiniz bir marka Lezzeti iyi olan bir Gainer olursa memnun olurum ) Not: Gainer Aynı markamı olsun Muscletech ideal verim için ?

2. Whey Protoin:MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro+Casein Protein Kombinasyonu aynı şekilde (Herhangi sizin tavsiye edeceğiniz bir marka Lezzeti iyi olan bir Casein Protein olursa memnun olurum)

Sizce en ideal sonuç için hangi yolu seçmeliyim. Hedefim Yaza 74 kg olmak. yalnız sorun şu: 1. yolu denersem aşırı yağlanmaktan korkuyorum; hafif göbek var zaten. 2. Yolu denersem yerimde saymaktan kilo alamamaktan korkuyorum.
    Bi zahmet bir yol gösterin arkadaşlar, birde arkadaşlar malumunuzdurki Supplement fiyatları benim bütçemi epey zorluyor. O yüzden Supplementte aşırı çeşit yapamıyorum. Bunu da yorum yaparken dikkate alırsınız umarım.

Not: Arkadaşlar bunların yanında Animal Pak kullanmak şartmı kullanmamanın ne gibi zararları olur ? bütçeyi zorluycak onuda alırsam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:27 ----------

Moderatör arkadaşlar kusura bakmayın, daha önce açtığım: "Supplement kombinasyonu hakkında Üstatlardan yardım" konusunda güncelleme, değişklik yapamadığım için bu konuyu açmak zorunda kaldım. İlk konuyu siebilirseniz memnun olurum...

Sayfayı Paylaş