Doğru mu Yapıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erkannn1 tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erkannn1

erkannn1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar ben erkan
    yaşım;19
    kilom;70
    boy;1.75
    biraz iri yarı görüntüm var ama vücut bitik durumda zamanında aşırı ve düzensiz beslenmeden dolayı vücut yağ toplamış tüm kas dokularım erimiş

mevcut görüntüm;
    http://i.hizliresim.com/3RQEjj.jpg

evet görüldüğü gibi zayıf bir beden hiç kas dokusu yok varsada karında biraz var onunda önünde yağ birikintisi göğüsleri hiç demiyorum zaten full yağ olmalı kollarımı yana getirince yani hazır ol vaziyet de göğüs uçları aşağı doğru sarkıyor yani epey kötü

1 ay a yakındır body e gidiyorum vücudumu forma sokmak için,2.haftadan sonra hoca bölmeye geçirdi.genel çalışmayı bitirdi.

ben bi kaç ay önce devamlı koştum ve yağlarımın hafif bir kısmını erittim.hocam bunu yaptığımda kaslarıda erittiğimi hacim kaybetdiğimi söyledi.

bunun için tekrardan proteinle beslenip kalıplanman gerekir dedi.
    bana makarna,pilav,baklagillerden yememi söyledi bende ona uyarak

kahvaltıda;5 yumurta beyazı
    ara öğünde;yeşil elma
    öğle yemeği;pirinç yada mercimek pilavı 2 tabak karışık salata
    ara öğün;yeşil elma,mandalina
    akşam yemeğimi saat 16:00 da yiyerekden (makarna,pilav,tavuk eti,sebze yemeği ne olursa)
    saat 17.30 da antreman a başlıyorum akşam 19:00 gibi biter 20.00-21.00 arası yatarım

şekerli,aşırı yağlı,abur cubur,asitli den uzak durur.programa uymaya özen gösteririm.

evde 5kg dambıllar var aklıma geldikce bazı hareketleri evde yapmaya devam ederim.
    bana koşu yapmamı yasakladı hocam kendini dahada bitirme dedi

aklıma takılan şu makarna,pilav bunlarda yüksek kalori yokmu aynı zamanda vücudda yağlanma yapmazmı
    ben body e başlamadan önce 67 kiloydum devamlı bunları yiyerek 70 oldum.

yakıdna vücud yağ oranımıda ölçtürücem.
    sizce doğrumu ilerliyorum ?? yorum yapabilirmisiniz.

Son düzenleme: 14 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş