Doğru mu Yapıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve erkannn1 tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erkannn1

erkannn1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar
    yaşım 19 boyum 1.75 kilom 69
    benim vücud düzensiz biçimde yani çok yağlı karın ve göğsümde bel çevremde yağlanma var bunu yakmak için diyet ve kardio yapıyorum size yaptıklarımı yazayım ve sizin onayınızı alayım ona göre devam edeceğim.

sabah kahvaltısı ; 4-5 yumurta beyazı ve 1 adet domates ve 1 adet salatalık ardından yeşil çay
    ara öğün;yeşil elma
    öğle yemeği;tavuk eti yada yeşil olan haşlanmış sebze yemekleri ve karışık salata ve ardından yeşil çay
    ara öğün;maden suyu veya 1 adet meyva
    akşam yemeği;öğle yemeğinin aynısı (18:00 yapıyorum ardından yenilen yemek kilo yapar diye biliyorum o yüzden akşam yemeğini erken yiyiorum ve ardından birşey yemiyorum yatana kadar)

saat 19:00 gibi akşam koşu yapıyorum 30dk tempolu koşu ona başlamadan önce yine yeşil çay içiyorum.
    (boş oldukca sabahlarıda koşu yapıyorum ama çalıştıgımdan pek vakit olmadıgı icin sabahları kesin olmasada akşamları koşuyorum bunu kardio olarak sayıyıorum)

hiç bir öğünde ekmek yemiyorum içinde un olan tuz ve şeker olan gıdaları tüketmiyor.Daha çok su tüketiyorum.

bu konuda bana profosyonel yardım gerekiyor çok bilgi alımı ve dikkat etmem gereken bir konu bu evet biliyorum burdan yazması saçma her şey bende bitiyor ama ortalama kaç ayda tüm yağlar erir ve cildim kas tabakasına yapışır isterseniz fotoğrafda koyabilirim.yardımınız gerekiyor.

Sayfayı Paylaş