doğru mu yapıyorum yardımcı olur musunuz...

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve dilan tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dilan

dilan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, yaklaşık olarak 10 gündür diyetteyim, tabiki bunun eveliyatı da var. Bir hafta diyet yapıp bir hafta bozma sürecim iki üç ay devam etti. Evlendiğimde 59 kiloydum boyum 1,65 düzenli spor yaptığım içinde gayet fittim. Fakat evlendikten sonra bir sene içinde 10 kilo aldım, sonra iş sıkıntıları vs derken 85i tartıda görmemle depresyona girdim desem yeridir. Kendi çabalarımla 85ten 78e düştüm. Şimdi uyguladığım şeyleri aşağıda yazacağım. Bana yardımcı olup yönlendirirseniz beni çok mutlu edersiniz.

Sabah:1 veya 2 dilim tam buğday ekmeği, bir avuç içinden daha az beyaz peynir, 4 adet zeytin, salatalık, yeşil biber, şekersiz çay, bazı günler yarım greyfurt

Ara öğün yapmıyorum daha acıktırıyor beni çünkü.

Öğlen: protein shakeler var 250 calorilik onlardan içiyorum. neden derseniz çok hareketsiz bir işim var ve işyeri yemeklerim çok yağlı.

Ara:4-5 adet fındık veya ceviz

Akşam: sebze yemekleri üstüne yoğurt çok açsam bir dilim tam buğday veya kepek ekmeği, ızgara köfte salata yoğurt, ızgara tavuk veya haşlama tavuk yoğurt salata, bu minvalde yemekler yiyorum.

sabah yarım saat koşu bandında tempolu yürüyüş 5,5 hızda.

Akşam 1 saat koşu bandında tempolu yürüyüş 6,0 hızında bazen 6,5

spordan sonra 1 adet muz ve süt. Veya bir adet greyfurt yanına yoğurt yiyorum.
    2,5 lt su içiyorum. Gün içinde tatlandırıcı kullanıyorum tabi üç dört bardak çay içtiğim için tatlıyı splenda denen bir tatlandırıcıdan alıyorum.

2. AnimalPower

AnimalPower Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cay olarak yesil cay icebilirsin yag yakimini hizlandirir.
    protein shake yerine l carnitine cla veya kompleks yag yakici kullanabilirsin
    diyetin guzel devam et umarim bozmadan devam edersin
    diyetine omega 3 takviyeside fena gitmez
    kardiyonun yanina agirlik calismasida eklersen daha makbule gider :)
    iyi calismalar

Sayfayı Paylaş