Doğru beslenmiyorum

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Gonzaleez8 tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gonzaleez8

Gonzaleez8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar , önceki konumda belirttiğim gibi bazı problemlerim var ve bir problemi daha sizinle paylaşmak istiyorum soracağım çok soru var fakat en önemlisi doğru beslenmemem sürekli yemek seçiyorum bunun yanlış olduğunun farkındayım düzeltmek için çaba harcıyorum gelelim asıl konumuza , sabah-öğlen-akşam için hangi öğünleri almalıyım bir futbolcu olarak iyi beslendiğimi söyleyemem. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun maçtan önce neler yemeliyim maçta midem yanıyor gibi oluyor bunun nedeni ne olabilir ve maça çıkarken hiç enerjik değilim maçtan bir gün önce çok erken uyurum fakat sabah kalktığımda sanki saat 2 de 3 de uyumşum gibi bi halsizim herhangi bir hastalığım yok maça çıkarken çok halsiz ve uykulu oluyorum fakat ben maça çıkarken çok enerjik böyle dolu dolu olmak istiyorum yerimde duramamak istiyorum bu konuda yardımcı olacak prof abilerim veya ablalarım varsa lütfen ama lütfen yardımcı olsunlar benim için futbol her şey gerçekten bu klasik bir cümle oldu ama cidden futbol benim için her şey .

Sayfayı Paylaş