Doğru Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JustLikeThat tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. JustLikeThat

JustLikeThat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum ve bazı konularda bilgilerinizden faydalanmayı rica ediyorum.

Öncelikle boyum 1.80 2 ay öncesine kadar 77 kiloydum ve 1 hafta kadar internette araştırma yaparak kendime bir diyet programı hazırladım.Her sabah süt yumurta peynir ile kahvaltı yaptım 7 8 arasında ve 4 saat sonra öğlen yemeğimi 3 saat sonra ara öğün olarak tek çeşit meyve (elma,portakal) ve 6 da tek çeşit az yemek ile akşam yemeğimi yemeyi alışkanlık haline getirdim ve günde 3 litle su içtim(sudan başka ayran dahi hiçbir şey içmedim) ama önemli bir detay hayatımdan ekmek ,şeker, şeker benzeri besinler ve tuzu çıkardım neticesinde 1 ayda 70 kiloya düştüm bu surede egzersız olarak ip atladım sorum ise şu yönde:
    Şuan fire vermeden her sabah 7 30 da orta boy kasemin içine doğa yulaf ezmesi 3 4 kaşık sek yağsız süt kase dolana kadar 100 gr kadar yagsız ve tuzsuz lor peynırı ve bir tane orta boy muz dograyıp bu sekılde yıyorum yanınada bır adet haslanmıs yumurta kahvaltım bu oglen yemegınde okulda ne varsa ondan yıyorum ama dedıgım gıbı ekmek tuz şeker ve glidemik indeksi sekere yakın besınler almıyorum 11 30 da oglen yemegımı yıyorum duzenlı genelde tek cesıt yemek oluyor 3 gıbı bır adet elma aksam 6 dada hafif şekilde tek cesıt aksam yemegı hafta sonu ıse ana ogunde mercımek corbası yada bulgur pılavı yıyorum ve haftanın 6 gunu bır futbol sahası etrafında 5 tur kosup 20 30 dk arası ip atlıyorum hızlı tempo ama dinlenerek ve sudan başka hiçbir şey içmiyorum amacım yağ oranımı yaza kadar yüzde 8 lere indirip yazın body buildinge başlamak ki whey supplement kullanarak yağ sorunu olmayan vucudun uzerıne dırek kas koymayı planlıyorum hayatımı oldugu gıbı ozetledım yanlız bu 2 egzersızı okulum ve part tıme ısım geregı 9 10 arası yapıyorum sizce doğrumu yapıyorum kalan yağlarımdan bu şekilde kurtulurmuyum lütfen bana yardımcı olun bilgilerinizle şimdiden teşekkür ederim.(saat 6 dan sonra spor sonrası dahil sadece su içiyorum hiç birşey yemiyorum)

Son düzenleme: 23 Mart 2016

Sayfayı Paylaş